Juventus ei kavatse Meistrite liigas Cristiano Ronaldo tervisega riskida

 (1)
Cristiano Ronaldo sai Portugali koondise eest mängides vigastada.
Cristiano Ronaldo sai Portugali koondise eest mängides vigastada.Foto: Armando Franca, AP/Scanpix

Torino Juventuse jalgpalliklubi ründestaar Cristiano Ronaldo vigastas Portugali koondise viimasest mängus parema jala reielihast ning esialgu ei ole tema vigastuspausi täpne pikkus teada. Siiski anti Juventuse leeris teada, et Ronaldo tervisega riskima ei hakata.

Kui Itaalia liigas on Juventuse jaoks kõik minemas tavapärast rada ehk Torino klubi liigub järjekordse meistritiitli poole, siis Meistrite liigas seisavad itaallastel ees üliolulised kohtumised. Juba 10. aprillil minnakse veerandfinaali avamängus vastamisi Amsterdami Ajaxiga. Korduskohtumine peetakse 16. aprillil.

Juventuse peatreener Massimilano Allegri rääkis reedel, et Ronaldo tervisega riskima ei hakata ehk portugallane tuleb 10. aprillil väljakule ainult juhul, kui ta on täiesti terve.

„Teeme esmaspäeval talle mitmeid teste. Seejärel hakkame olukorda hindama,“ rääkis Allegri. „On olemas risk, et tal jääb mäng Ajaxiga vahele. Ta teab seda ise ka ja ta teab ka seda, et vigastatuna tuleb tal kõrvale jääda.“

Ronaldo ütles nädala alguses Portugali meediale, et tõenäoliselt kujuneb tema vigastuspausi pikkuseks kaks nädalat.

„Ronaldo hakkas juba neljapäeval end kergelt liigutama. Siiski tuleb olla ettevaatlik. Parem on jätta vahele üks kohtumine, kuid olla hooaja lõpuni mängust väljas,“ tõdes Allegri.

Futboliit (talgpall)