Jürgen Klopi kriitika Meistrite liiga finaali suunas: Sergio Ramos on halastamatu ja julm

 (8)
Sergio Ramos ja Mo Salah Meistrite liiga finaalis.
Sergio Ramos ja Mo Salah Meistrite liiga finaalis.Foto: Rafal Oleksiewicz / Press/SIPA, Rafal Oleksiewicz / Press/SIPA/Scanpix

FC Liverpooli jalgpallimeeskonna peatreener Jürgen Klopp otsustas uue hooaja eel võtta teemaks veel kevadise Meistrite liiga finaali, kus nad kaotasid 1:3 Madridi Realile.

Klopp tegi kriitikat Reali kapteni Sergio Ramose suunas, kelle poolt tehtud vea järel sai tõsiselt vigastada Liverpooli ründeäss Mo Salah.

“Loomulikult vaatasin ma seda olukorda uuesti. Keegi näitas mulle seda koheselt mängu järel. Kui sa ei ole Madridi Reali poolehoidja, siis see on kõigi teiste jaoks halastamatu ja julm. Kindlasti ei kiida ma teda selle võtte eest,“ rääkis Klopp pressikonverentsil.

“Arvan, et Mo ei saa alati sellistes olukordades vigastada. Sel korral ei olnud tal lihtsalt õnne. Mulle ei meeldinud selles olukorras Ramose käitumine. See ei olnud normaalne,“ lisas Klopp.

“Kui panna kokku kõik keerulised olukorrad, kus Ramos on olnud osaline, siis neid olukordi on väga palju. Aasta aega tagasi Juventuse vastu peetud finaalis oli tema süüdlane Juan Cuadrado punases kaardis.“

Futboliit (talgpall)