Jalkastuudio suur ootus: mida suudab Man. City täna Barcelona vastu?

 (4)

Kalev Kruus ja Toomas Vara on Triobeti jalgpallistuudios eriliselt põnevil, sest UEFA Meistrite Liigas peetakse täna õhtul mäng, mida on kõige enam oodatud juba alates alagruppide loosimisest — kohtuvad Barcelona ja Manchester City.

Manchester City on juba teine meeskond, kellega Pep Guardiola läheb oma vana, Barcelona meeskonna juurde. 2015. aastal Müncheni Bayerniga tuli naasta 0-3 kaotusega. Täna õhtul selgub, kuidas nüüd uue klubiga külaskäik välja kukub.

Jalkagurud leiavad, et Barcelonas mängimine on ükskõik millise satsi jaoks väga raske, kuid samas kiidavad Guardiolat. See on ikkagi koht, kus ta on Meistrite Liiga kahel korral treenerina võitnud. Üks gurudest panustab viigile, kuid teine on veendunud ühe meeskonna kindlas võidus — kumma tiimi omas? Samuti teevad Kruus ja Vara spordiennustused teiste tänaõhtustele mängudele — kohtuvad veel ju Celtic ja Mönchengladbach ning Rostov ja Atletico.

Kruusi ja Vara omavahelise jalkaennustuse vägikaikavedu muutub üha pingelisemaks, sest hetkel on Kruus kergelt eest ära rebinud. Sõbralikul, kuid ägedal konkurentsil saab silma peal hoida ja ka ennast gurude vastu proovile panna Triobeti lehel.