Istanbulilt võidakse Meistrite liiga finaal ära võtta


Istanbulilt võidakse Meistrite liiga finaal ära võtta
Meistrite liiga finaal peaks tänavu toimuma Istanbulis Atatürki olümpiastaadionil.Foto: REUTERS/SCANPIX

Istanbul ei tule jalgpalli Meistrite liiga finaali korraldamisega rahaliselt toime, kui publikut tribüünidele ei lubata.

Euroopa jalgpalliliit UEFA arutab 17. juunil toimuval koosolekul, kuidas tänavune Meistrite liiga hooaeg lõpuni mängida. Laual on erinevad variandid, sealhulgas ka kõikide järelejäänud play-off mängude pidamine ühes kohas.

Ajalehe The Independent teatel tundub kõikide matšide ühes linnas pidamine kõige lihtsam ja tõenäolisem stsenaarium, kuna Euroopas pole kõik piirid ikka veel võrdselt avatud.

Tänavune finaal pidanuks toimuma Istanbulis, kuid Türgi pealinn olla UEFA-le teada andnud, et kui fännid meeskondadega kaasa reisida ei saa, ei tee linn oma finaali alla magama pandud investeeringut tasa.

Paikadena, kes võiksid ülejäänud mängud enda korraldada võtta, on kaalutud mitmeid Saksamaa linnu ja Portugali pealionna Lissaboni.

Meistrite liiga veerandfinaali on pääsenud Madridi Atletico, RB Leipzig, Pariisi Saint-Germain ja Atalanta. Neli kaheksandikfinaali on veel lõpuni pidamata.

Futboliit (talgpall)