Interi peatreener: meeskond vajab põhjalikke muutusi

 (11)
Claudio Ranieri
AFP/Scanpix

Milano Interi peatreeneri Claudio Ranieri töökoht näib pärast eilset Meistrite liigast väljalangemist vähemalt hooaja lõpuni kindel, kuid mehe enda sõnul tuleks klubis läbi viia põhjalikud muutused.

"Me ei peaks mõtlema just revolutsioonile, küll aga ümberstruktureerimisele. Klubi teab seda isegi," rääkis Ranieri pärast 1:1 viigiga lõppenud kohtumist, mis Marseille tänu viimase hetke võõrsil väravale veerandfinaali saatis.

"Võitleme edasi, kuid meie õnn peaks pöörduma. Mehed ei saa endast anda enam rohkem, kui nad juba annavad. Kui Moratti (Interi president Massimo Moratti - toim) tahab järgmisel aastal treenerit vahetada, siis ma tänan teda südamest mulle antud võimaluse eest," lisas septembris ametisse nimetatud loots.

Moratti kinnitas, et tal pole kavatsust Ranierit päeva pealt lahti lasta. "Ma ei tunne, et peaksin koheselt sekkuma. Ma ei näe põhjust, miks peaks juhtunus Ranierit süüdistama. Asi on rohkem tema prantslasest kollegi Didier Deschampi õnnes. Kui me oleks kaotanud 0:4, näeksin võib-olla asju teisiti."

Samal teemal: VIDEOD: Bayern võitis 7:0, Inter langes lõpuminutite draamas välja!

Futboliit (talgpall)