Suurfavoriit FC Barcelona oli kodus väljalangemise äärel, kui Javier Pastore viis 50. minutil külalised juhtima. Barcelona päästev viigivärav sündis 71. minutil, kui vahetusest sekkunud Lionel Messi algatatud terava rünnaku lõpetas väravaga Pedro Rodriguez. PSG teistkordselt Barcelonat enam üllatada ei suutnud ning kuna avamäng Prantsusmaal oli lõppenud 2:2, viis 1:1 viik Barcelona edasi.

Torino Juventuse lootused avamängu 0:2 kaotus tagasi mängida kustus teise poolaja keskel, mil Mario Mandzukic viis Bayerni juhtima. Itaallased vajasid edasipääsuks juba nelja väravat... Bayern sai lõpuks 2:0 võidu, teise värava lõi Claudio Pizarro viimasel mänguminutil.

Lisaks Barcelonale ja Bayernile jõudsid poolfinaali Madridi Real ja Dortmundi Borussia.

Juventus 0:2 Bayern

Barcelona 1:1 PSG