Narva Trans pidi Lilleküla staadionil vastu võtma 0:2 kaotuse Rootsi klubilt Gefle. Avapoolaeg lõppes rootslaste 1:0 eduga. Värava autoriks oli Transi mängumees Aleksandr Dubõkin, kes sai kirja omavärava.

57. minutil kasvatas eduseisu rootslane Mikael Dahlberg ning üleaja kolmandal minutil vormistas lõppskoori Jonas Lantto.

FC Levadia mängis võõrsil Walesi klubi Bala Towniga ja kaotas neljandal minutil löödud väravast 0:1. Kohtumise ainsa värava lõi Ian Sheridan.

Eelringi mänge alustavad üldse 76 klubi. Korduskohtumised toimuvad 9. - 11.juulini.

FC Flora kohtub avaringis Albaania klubi FK Kukësiga. Kohtumine toimub Lilleküla staadionil neljapäeval kell 19.00.

Flora läheb võidu korral järgmises ringis vastamisi paari Libertas (San Marino) ja Sarajevo (Bosnia ja Hertsegoviina) mängu võitjaga. Narva Transi ootab edu korral Küprose klubi Anorthosis, FC Levadiat Rumeenia teise koha meeskond Pandurii Targu Ji.