Avamängu 0:4 kaotanud Barcelona asus Camp Noul juhtima juba kolmanda minuti keskel Luis Suarezi väravast. Avapoolaja lõpus lõi Layvin Kurzawa õnnetu omavärava ja teise poolaja viiendal minutil kasvatas Lionel Messi Barca edu penaltist 3:0-le. Lisaajale pääsemiseks veel ühte väravat vajanud kodumeeskonna lootused said tõsise tagasilöögi 62. minutil, mil Edinson Cavani lõi ühe värava tagasi - 3:1. Nüüd vajas Barcelona edasipääsuks veel kolme väravat!

Katalaanid alustasid imelist tagasitulekut 88. minutil, kui Neymar lõi otse karistuslöögist 4:1. Kolm minutit hiljem realiseeris sama mees penalti ja seis oli 5:1, kuid see viinuks veel võõrsil löödud väravaga edasi PSG. Barca päästev kuues värav sündis viiendal lisaminutil Sergi Roberto esituses, kes suunas võrku Neymari tsenderdusest tulnud palli ning ajalooline comeback oligi tehtud!

Avamängu 0:1 kaotanud Dortmundi Borussia suutis seeria Benficaga viigistada juba neljandal minutil, kui skoori avas Pierre Emerick Aubameyang. Seis püsis muutumatuna 59. minutini, mil Christian Pulisic lõi sakslaste teise värava. Kulus vaid kaks minutit ja Aubameyang lõi juba 3:0. Lõppseisu ja enda kübaratriki vormistas Gaboni ründaja Aubameyang 85. minutil.

Lisaks Barcelonale ja Dortmundi Borussiale on veerandfinaali jõudnud juba ka Müncheni Bayern ja Madridi Real.