Avavoorus viigi saanud Barcelona jäi 22. minutil Leverkuseni Bayeri vastu 0:1 kaotusseisu, kuid pööras selle võiduks vaid kahe minutiga, kui 80. minutil sahistas võrku kaheksa minutit varem vahetusest sekkunud Sergio Roberto ning 82. minutil Luis Suarez.

Teises E-alagrupi mängus jäi AS Roma Valgevenes alla Borissovi BATE-le 2:3.

Londoni Arsenal sai teise järjestikuse kaotuse, kui kaotas kodus Piraeuse Olympiakosele 2:3. Seejuures lõi islandlane Alfred Finnbogason võiduvärava 66. minutil vaid minut pärast seda, kui Alexis Sanchez oli Londonis viigi majja seadnud.

Teises F-grupi mängus purustas Müncheni Bayern 5:0 Zagrebi Dinamo. Robert Lewandowski tegi kübaratriki ning on seega kolme mängu jooksul löönud juba kümme väravat!

G-alagrupis sai võidu kõrvale kaotuse Londoni Chelsea, kes jäi Portugalis 1:2 alla FC Portole. 39. minutil viis Porto juhtima Andre, avapoolaja teisel üleminutil viigistas Willian. Võiduvärava sepistas 52. minutil Maicon.