Juventus tegi Barcelona vastu unelmate alguse ning pääses juba 22. minutiks 2:0 juhtima. Mõlemad väravad lõi 23-aastane argentiinlane Paulo Dybala.

Kuigi teist poolaega alustas Barcelona raevukate rünnakutega, jõudis sihile taas Juventus - 55. minutil tõusis Giorgio Chiellini nurgalöögi ajal kõige kõrgemale ja suunas palli peaga posti põrkest väravasse.

Hispaanlased küll üritasid kõvasti, kuid Torinos neil väravani jõuda ei õnnestunud. Paarkümmend minutit enne lõpuvilet jättis kohtunik seejuures Barcelonale penalti andmata, kui Neymari pealelöök tabas karistusalas Chiellini kätt.

Kolmapäeval kell 19.45 algab Dortmundi ja Monaco mäng, kell 21.45 alustavad Madridi Atletico - Leicester City ja Müncheni Bayern - Madridi Real.