Võõrsilt 3:2 võidu võtnud Monaco otsustas seeria saatuse juba korduskohtumise esimese 17 minutiga, mil Kylian Mbappe ja Radamel Falcao viisid prantslased 2:0 juhtima. Kolme vastuväravat vajanud sakslased suutsid jõuda vaid ühe tabamuseni, mille eest hoolitses teise poolaja avaminutitel Marco Reus. Lõppseisu 3:1 vormistas vahetusmees Valere Germain 81. minutil.

Kaheksandikfinaalis PSG vastu avamängu 0:4 kaotuse koduplatsil edasipääsuks vormistanud Barcelona Juventuse vastu sama trikki korrata ei suutnud. Itaallaste kaitse oli terve mängu vältel väga kõrgel tasemel ning hispaanlased kodupubliku ees väravani ei jõudnudki. Barca tegi küll 17 pealelööki, kuid suur enamus neist ei tabanud värava raame. Kahvatu partii tegi ka Argentina täht Lionel Messi, kes pole jätkuvalt suutnud terve karjääri jooksul Gianluigi Buffonile väravat lüüa.

Lisaks Juventusele ja Monacole mängivad tänavu Meistrite liiga poolfinaalis Hispaania klubid Madridi Real ja Madridi Atletico. Poolfinaalpaaride loosimine toimub reedel.