FOTOD JA VIDEOD | Eintracht tõi Tallinna Saksa jalgpalli fännikultuuri ja politseile peavalu ei valmistanud

 (3)
Eintrachti fanatit
Eintrachti fännid teel staadionileFoto: Priit Simson

Eile Lilleküla staadionil toimunud UEFA Euroopa liiga 2. eelringi avamängus FC Flora vastu astunud Bundesliga tippklubi Frankfurti Eintracht nautis Tallinnas ligi 2000 tulihingelise Saksa fänni toetust. Kokku sai vingest atmosfäärist ja põnevast mängust osa 8537 pealtvaatajat.

Sakslasi oli Tallinna linna peal näha juba hommikust saadik ning kell 18 alanud rongkäigu ajaks oli neid täis terve Raekoja plats. Staadionilgi lõid Eintrachti fännid meeleolu, mille sarnast Lillekülas just liiga tihti ei näe. Midagi samaväärset pakkusid mullu augustis UEFA superkarika raames Tallinnas käinud Madridi Atletico poolehoidjad.

Politsei sõnul pidasid Eintrachti fännid end Tallinnas igati viisakalt üleval ning ühtegi intsidenti sakslastega seoses ei registreeritud.

Põhja prefektuuri kriisireguleerija Urmas Krull: "Koostöös jalgpalliklubide, UEFA, politseijõudude ja turvateenistusega valmistusime mänguks põhjalikult ja rõõm on tõdeda, et eilse suurmänguga seoses ühtegi intsidenti ei esinenud. Politsei andmetel oli Saksamaalt tulnud jalgpallifänne ligikaudu 1300. Ühel või teisel viisi aitas eilse mängupäeva turvalisust tagada sadakond politseinikku."

Vaata Delfi piltidest ja videotest, mida Eintrachti fännid Tallinnas korda saatsid!

Seotud lood:


Mängupildid:


Futboliit (talgpall)