ManU esines oma koduväljakul Old Traffordil mannetult, kaotades pärast väravateta viiki võõrsil kordusmängu koduplatsil 1:2. Sevilla võidu otsustas 72. minutil platsile vahetatud 27-aastane Prantsuse ründaja Wissam Ben Yedder, kelle 74. ja 78. minuti väravad Jose Mourinho hoolealustel jalad alt lõid.

Romelu Lukaku lõi 84. minutil Unitedile ühe värava tagasi, kuid edasipääsuks olnuks kodumeeskonnale lõpuminutitel veel kahte õnnestumist vaja.

Teises mängus alistas AS Roma Donetski Šahtari vaid 1:0 (52. minutil Edin Džeko). Šahtar mängis alates 79. minutist kümnekesi, sest punase kaardiga pidi väljakult lahkuma kaitsja Ivan Ordets. Kuna avamäng Ukrainas lõppes Šahtari 2:1 võiduga, viis võõrsil värava reegel edasi Itaalia klubi.