Nelja veerandfinaalpaari selgelt suurim autsaider Porto alustas kohtumist Bayerni vastu kurjakuulutavalt, sest neljandaks minutiks oli Ricardo Quaresma viinud kodumeeskonna penaltist 1:0 juhtima. Kuus minutit hiljem, 10. minutil, särasid tablool juba numbrid 2:0, autoriks taas aastate eest üheks Euroopa säravamaks talendiks peetud Quaresma.

28. minutil õnnestus äsja pikalt vigastuspausilt naasnud Thiago Alcantaral kaotusseisu vähendada. Mängu viimase värava meisterdas aga taas Porto, täpsemalt Jackson Martinez, kes 68. minutil lõppseisuks 3:1 tegi.

Teises kohtumises oli lõppskoor küll sama, ent üllatus jäi sündimata. Barcelona suutis Pariisis oma mängu PSG-le peale suruda ning Neymar viis katalaanid 18. minutil juhtima. Barcelona 1:0 eduseisult mindi ka poolajale.

Mängu kangelaseks kerkis aga Luis Suarez, kes teise poolaja keskel, minutitel 67 ja 79, kaks suurepärast väravat lõi, viies Barcelona ühe jalaga juba poolfinaali. Ent Jeremy Mathieu õnnetu omavärav, millele andis hoo sisse Lucas Moura, tõi PSG edasipääsulootustele õhkõrna valguskiire tagasi.

Mõlema paari korduskohtumised peetakse juba järgmisel teisipäeval.