Bröndby otsustas mängu saatuse juba avapoolajal, mis võideti 3:0. Floral tekkis õhkõrn lootus 80. minutil, kui Siksten Kasimir lõi ühe värava tagasi. Lõppseisu 4:1 vormistas vahetusest mängu sekkunud Jan Kristiansen viimasel minutil.

FLORA - BRÖNDBY 1:4 (0:3)

Mängu käik:

Mäng on lõppenud.

90. minut: Vahetusmees Jan Kristiansen lööb 4:1. Mäng on tehtud.

86. minut: Flora teenib nurgalöögi. Kahjuks teist väravat ei tule, kuigi Tamm sai peaga löögile.

80. minut: Siksten Kasimir lööb 20 meetrilt värava. 1:3!

70. minut: Rüütli vahetab: Joonas Tamm tuleb Anniste ja Alo Dupikov Zahovaiko asemele.

69. minut: Flora saab teise poolaja esimese nurgalöögi, kuid midagi ohtlikku ei teki.

65. minut: mäng on taas rahunenud.

58. minut: Oliver Konsal supervõimalus, kuid ta ei suuda palli väravavahist mööda lüüa! Üks-ühele väravavahiga pääses Konsa pärast Zahovaiko söötu. Seis endiselt 0:3.

57. minut: Taanlased löövad neljanda värava, kuid enne tehakse viga ja värav ei loe.

55. minut: mäng on oma sära kaotanud. Taanlased enam eriti ei ürita ja löövad tempot alla.

52. minut: Taanlased üritavad kaugelt. Samuel Holmeni ja Alexander Farnerudi löögid vuhisevad mööda.

Algas teine poolaeg
. Platsile tuli Ken Kallaste, kes vahetas välja Urmas Rooba.

Avapoolaeg lõppenud.
45. minut: Flora mäng on lagunenud. Samuel Holmen lööb nurgalöögi ajal peaga 3:0!

36. minut: Alexander Farnerud lööb 2:0. Flora vajab edasipääsuks juba kahte väravat. Alla viigi eestlased täna edasi ei pääse.

31. minut: Flora suprevõimalus viigistada, kuid Henri Anier lööb seitsme meetri pealt üle!

28. minut: Ousman Jallow viib nurgalöögi järel Bröndby juhtima 1:0. Kahe mängu kokkuvõttes seis 1:1.

25. minut: taanlaste ründaja Mike Jenseni kauglöök lendab Tõnis Vanna peast nurgalöögiks.

23. minut: initsiatiiv on taanlaste käes, kes vajavad hädasti väravat.

17. minut: Bröndby mängijad pääsevad kahel korral trahvikastis ohtlikult löögile. Õnneks on Aksalu tasemel.

15. minut: karistuslöök Florale 30 meetrilt. Lööb avamängus suurepärase värava löönud Tõnis Vanna, kelle sooritus aga sedapuhku ebaõnnestub.

13. minut: Flora teenib karistuslöögi. Siksten Kasimiri tsenderdus paremalt äärelt ei leia omasid.

9. minut: Flora püüab tempot all hoida. Belgia väljakukohtunik ei ole rahul, et Mihkel Aksalu palli väljalöögiga venitas.

6. minut: Bröndby tekitab Flora trahvikastis närvilise olukorra. Lõpuks saab Alexander Farnerud kaugelt löögile, kuid nahkkera vuhiseb väravast mööda.

3. minut: Martin Vunk teenib Florale esimese nurgalöögi, kuid florakad löögile ei pääse.

Mäng on alanud (kell 18:45)

Flora alustab tänast kohtumist suurepärasest seisust, sest nädal tagasi suudeti taanlased võõrsil alistada 1:0.

Algkoosseisud:
Tallinna FC Flora: 25-Mihkel Aksalu, 15-Tõnis Vanna, 24-Karl Palatu, 16-Markus Jürgenson, 4-Urmas Rooba, 5-Siksten Kasimir, 6-Martin Vunk, 8-, 33-Aivar Anniste, 14-Vjatšeslav Zahovaiko, 10-Henri Anier.
Bröndby IF: 16-Stephan Andersen, 3-Max von Schlebrügge, 6-Samuel Holmen, 8-Mikael Nilsson, 9-Alexander Farnerud, 15-Jon Jönsson, 21-Thomas Rasmussen, 22-Ousman Jallow, 23-Michael Krohn-Dehli, 24-Mikkel Bischoff, 26-Mike Jensen.

Mängu eelvaade:
Avakohtumise nädal tagasi võitis Flora tänu Tõnis Vanna 50. minuti superväravale 1:0. Väravat saab vaadata siit:

type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="405"
height="338">

Hetkeseisuga on tänasele mängule pileti ostnud 1500 inimest. Täispileti hind (müügil Piletilevis ja kohapeal) on 100 krooni. Sooduspilet maksab 50 krooni ning kehtib 7-18.a lastele, üliõpilastele, pensionäridele, invaliididele ning ühele lapsevanemale, kes tuleb mängule FC Flora liikmekaarti omava lapsega.

Tasuta saavad mängule alla 7. a lapsed, FC Flora liikmekaardi omanik ja üks temaga kaasas olev alla 18.a sõber.

Avalda arvamust, mida suudab Flora täna.

Tänane mäng algab kell 18:45. Delfi annab mängust operatiivselt ülevaate. Pöidlad pihku!