FOTOD: Bayern võitis Meistrite liigas Manchester Cityt, Porto ja Roma pakkusid väravatesaju

(38)
Jerome Boateng lõi võiduvärava
Jerome Boateng lõi võiduväravaAFP

Jalgpalli Meistrite liiga kolmapäevases keskses mängus võitis Müncheni Bayern Jerome Boatengi eelviimase minuti väravast Manchester Cityt 1:0. Teistes kohtumistes teenisid suureskoorilise võidu FC Porto ja AS Roma.

Porto purustas Yacine Brahimi kübaratriki abil Borissovi BATE koguni 6:0, AS Roma mängis Moskva CSKA üle 5:1. Barcelona võttis Apoeli vastu napi 1:0 võdu, kuid Chelsea ei suutnud kodus Schalke vastu enamat 1:1-st.

Meistrite liiga avavoor
Mängud on lõppenud: Ajax-PSG 1:1, Barcelona-Apoel 1:0, Bayern-ManCity 1:0, Roma-CSKA 5:1, Chelsea-Schalke 1:1, Maribor-Sporting 1:1, Athletic-Šahtar 0:0, Porto-Bate 6:0.
90. minut: Maribor - Sporting 1:1. Zahovič päästab kodumeeskonnale viigipunkti.
Bayern - Man City 1:0! Lõpuks saavad sakslased oma tahtmise - 89. minutil avab skoori Jerome Boateng.
Barca-Apoel ikka vaid 1:0. Külalismeeskond on väga sitke...
Arjen Robben kukub karistusalas ja ootab penaltit. Kohtunik ei lähe õnge.
Roma-CSKA 5:1. Venelased saavad auvärava. Selle lööb Ahmed Musa 82. minutil.
80. minut: Maribor-Sporting 0:1. Nani lööb avavärava.
Mourinho vahetab Remy ja Costa mängu. Seis 1:1 portugallast selgelt ei rahulda.
Porto - Bate 6:0! Vincent Aboubakar saadab 76. minutil juba kuuenda palli Bate väravasse.
74. minut: Ajax-PSG 1:1. Hollandi klubi värava lööb Lasse Schöne.
59. minutil nõudis Bayern penaltit, kui pall puutus nurgalöögi ajal Fernandinho kätt.
61. minut: Chelsea-Schalke 1:1! Huntelaar viigistab! Hollandlane purjetab ohtlikul kontrarünnakul karistusala joonele ja lööb sealt täpselt vasakule nurka posti kõrvale.
Porto-Bate 5:0! Adrian Lopez jätkab portugallaste purustustööd.
Porto-Bate 4:0. Brahimi teeb kübaratriki!
50. minut: Roma-CSKA 5:0! Viienda värava lööb Ignasevitš, kes saab hakkama omaväravaga. 5:0 tähistab ühtlasi AS Roma kõigi aegade suurimat võitu CLis (siiani 4:0 Šahtari vastu aastast 2006).
Mängude teised poolajad on alanud.
Avapoolajad on lõppenud: Ajax-PSG 0:1, Barcelona-Apoel 1:0, Bayern-ManCity 0:0, Roma-CSKA 4:0, Chelsea-Schalke 1:0, Maribor-Sporting 0:0, Athletic-Šahtar 0:0, Porto-Bate 3:0.
45. minut: Draxler mängib mitme Chelsea mehe vahelt end löögile ja lööb napilt mööda! Inglaste napp 1:0 edu jäi püsima.
39. minut: Neuer tõrjub Sagna pealöögi, mis sündis Nasri nurgalöögi järel.
Porto - Bate 3:0. Martinez kasvatab eduseisu.
34. minutil Lewandowski pääses Hartiga silmitsi. Nurk jäi aga teravaks ja pall maandub küljevõrgus. Bayern - City ikka 0:0.
36. minutil: Fabregas on penaltipunktis täiesti vaba, kuid kõmmutab palli üle Schalke värava. 2:0 oli õhus.
Fabregas värava järel:
Porto - Bate 2:0. Yacine Brahimi lööb 32. minutil oma teise värava.
AS Roma - CSKA 4:0! Gervinho lööb oma teise ja itaallaste neljanda värava!
28. minut: Barcelona - Apoel 1:0. Skoori avas Pique.
ManCity nõelab 20. minutil ohtliku kontraga. Džeko löök vuhiseb napilt mööda. Ikka 0:0.
Hart peab tegema kaks supertõrjet, et Bayern juhtima ei pääseks. Esmalt Mülleri ja siis Götze löögile.
AS Roma - CSKA 3:0! 20. minutil lööb Maicon palli võrku. Uskumatu algus!
Mülleri võimalus:
14. minut: Ajax - PSG 0:1. Cavani avas skoori!
AS Roma-CSKA juba 2:0! Gervinho lõi värava.
12. minut: Chelsea - Schalke 1:0. Fabregas lööb uue klubi eest esimese värava Meistrite liigas. Üsna vastuoluline värav, sest tundus, et väravale eelnenud olukorras tehti Schalke mängijale viga, kuid kohtunik lasi mängul jätkuda.
6. minut: Roma - CSKA 1:0. Itaallased viis juhtima Iturbe.
5. minut: Porto-Bate 1:0. Värava lõi Brahimi!
Bayernil oli juba avaminutil ManCity vastu võimalus! Müller sai Götzelt hea söödu ning pääses väravavahist mööda, kuid lõi küljevõrku! Kuidas ta mööda lõi?
Mängud on alanud!
Algkoosseisud Porto - BATE:Porto: Fabiano, Danilo, Martins Indi, Maicon, Alex Sandro, Casemiro, Brahimi, Herrera, Quaresma, Martínez, Adrián López.BATE: Chernik, Khagush, Filipenko, Mladenović, Polyakov, Likhtarovich, A Volodko, Aleksievich, Olekhnovich, Gordeychuk, Rodionov.
Algkoosseisud Maribor - Sporting:Maribor: Handanovič, Rajčevič, Viler, Arghus, Filipović, Sallalich, Ibraimi, Vršič, Stojanovič, Mertelj, Tavares.Sporting: Rui Patrício, Maurício, Jefferson, Sarr, Cédric, Martins, Carvalho, Silva, Slimani, Carrillo, Nani.
Algkoosseisud Athletic - Donetski ŠahtarAthletic: Iraizoz, Laporte, Gurpegi, Balenziaga, De Marcos, Iturraspe, Rico, Gomez, Beñat, Muniain, Aduriz.Šahtar: Pjatov, Srna, Kucher, Rakitski, Azevedo, Stepanenko, Fernando, Douglas Costa, Teixeira, Taison, Adriano.
Algkoosseisud Ajax - PSG:Ajax: Cillessen, van Rhijn, Veltman, Moisander, Boilesen, Viergever, Klaassen, Schöne, Serero, Sigthórsson, Andersen.Paris Saint-Germain: Sirigu, Marquinhos, Maxwell, van der Wiel, David Luiz, Lucas, Thiago Motta, Matuidi, Verratti, Cavani, Ibrahimović.
Algkoosseisud AS Roma - Moskva CSKA:AS Roma: De Sanctis, Maicon, Astori, Torossidis, Manolas, Nainggolan, Pjanić, Keita, Iturbe, Totti, Gervinho.Moskva CSKA: Akinfejev, Fernandes, Ignaševits, Nababkin, Berezutski, Tošić, Milanov, Jeremenko, Natcho, Musa, Doumbia.
Algkoosseisud Barcelona - APOEL:Barcelona: ter Stegen, Piqué, Bartra, Adriano, Daniel Alves, Xavi, Sergi, Samper, Messi, Neymar, El Haddadi.APOEL: Pardo, João Guilherme, Carlão, Antoniades, Mário Sérgio, Tiago Gomes, Vinicius, Nuno Morais, Aloneftis, Sheridan, De Vincenti.
Algkoosseisud Bayern - Manchester City:Bayern: Neuer, Benatia, Rafinha, Bernat, Boateng, Alonso, Götze, Lahm, Müller, Alaba, Lewandowski. ManCity: Hart, Sagna, Demichelis, Kompany, Clichy, Fernandinho, Yaya Toure, Navas, Silva, Nasri, Dzeko.
Algkoosseisud Chelsea-Schalke:Chelsea: Courtois, Ivanović, Filipe Luís, Cahill, Terry, Fàbregas, Ramires, Hazard, Matić, Willian, Drogba.Schalke: Fährmann, Aogo, Fuchs, Meyer, Boateng, Draxler, Höger, Sam, Ayhan, Neustädter, Huntelaar.
Täna on võistlustules viis endist tšempionit - Chelsea, Müncheni Bayern, FC Porto, FC Barcelona ja AFC Ajax