Ferguson ManU väljalangemisest: parem võttis lihtsalt oma

 (30)
Sir Alex Ferguson ja Bilbao treener Marcelo Bielsa
Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Sir Alex Ferguson kirus pärast eilset Euroopa liigast väljalangemist Bilbao Athleticu esimest, 23. minutil Fernando Llorente realiseeritud väravat ning soovis Hispaania klubile edaspidiseks edu.

"Ma ei usu, et meil oleks põhjust nurisemiseks. Igast mängust on võimalik õppetund saada, sõltumata sellest, kas sa kaotad või võidad," ütles Ferguson telekanalile Channel Five, kui Manchester United oli võõrsil Bilbaole kaotanud 1:2 (kahe mängu kokkuvõttes 3:5), vahendab Eurosport. 

"Eelkõige oli pettumus see, et me Meistrite liigas edasi ei pääsenud. Nüüd oleme ka Euroopa liigast väljas. Bilbao oli lihtsalt parem meeskond, eriti teisel poolajal. Esimene värav oli meie poolt paha eksimus. Sellist pika palliga väravat ei tohiks Inglismaa klubi endale lubada. Meie omadel oli seal juba liiga hilja midagi ette võtta. Soovin neile (Bilbaole) edu edaspidiseks. Ma loodan, et nad võidavad Euroopa liiga ära, kuna nad on seda väärt."

Athleticu peatreener Marcelo Bielsa lisas: "Võitu Manchester Unitedi üle ei saa tähelepanuta jätta. Kuid ma ei usu, et see juhtus sellepärast, et Inglise jalgpall on teistest liiga eraldatud."

Vaata Bilbao avaväravat!

Samal teemal: ManU ja City kukkusid Euroopa liigast välja!

Futboliit (talgpall)