Kui nädala eest peetud esimeses mängus viibis Klavan platsil algusest lõpuni, siis seekord ta mänguminuteid ei saanud.

Teised tulemused
:

Harkivi Metalist - Lissaboni Sporting 1:1 (edasi Sporting 3:2)
Hannover - Madridi Atletico 1:2 (edasi Atletico 3:2)
Bilbao Athletic - Schalke 2:2 (edasi Bilbao 6:4)

Seega pääsesid Euroopa liiga poolfinaali koguni kolm Hispaania klubi ja portugaallaste Sporting. Poolfinaalis kohtuvad Valencia - Atletico ning Bilbao - Sporting.

Mängu käik (Valencia - Alkmaar):

Koosseisud:

Alkmaar AZ: Esteban, Marcellis, Viergever, Poulsen, Moisander, Maher, Martens, Elm, Holman, Altidore, Beerens

Valencia: Diego Alves, Rami, Barragán, Jordi Alba, Ricardo Costa, Mathieu, Mehmet, Feghouli, Tino Costa, Jonas, Soldado

Valencia on Hispaania liigas 3. kohal kahe suure Madridi Reali ja FC Barcelona järel. Punktivahe on muidugi üüratu, Valencial on tabelis 48 punkti, Realil 78 ja Barcal 72.

Alkmaar on Hollandi liigas Amsterdami Ajaxi järel teisel kohal. Punkte on meeskondadel vastavalt 58 ja 57.

10. minut - väga teravaid olukordi kummagi värava all pole olnud. Valencia valdab palli rohkem.

13. minut - Soldado pääses karistusalas löögile, Alkmaari väravavaht Esteban ohtliku löögi tõrjus

14. minut - 1:0 Valencia ette. Karistusalas pääses üsna vabalt peaga palli suunama prantslasest kaitsja Amil Rami ja mees tegi tööd korralikult

16. minut - 2:0 Valenciale. Taas Rami ja lähilöögist tagumise posti juurest. Täiesti valveta. Esimese mängu pidi Rami kaartide tõttu vahele jätma...

24. minut - Alkmaar teenis neli nurgalööki järjest. Päris hea surve oli. Katki pole veel midagi, ühest väravast piisab, et viia kohtumine lisaajale

36. minut - Mäng on sumbunud rohkem keskväljale ja ohtlikke momente napib. Hispaanlased on oma töö esimeseks poolajaks tegelikult juba teinud

39. minut - oli penalti hõngu. AZ õnneks kohtuniku vile vaikis

42. minut - Soldadol oli supervõimalus teha seisuks 3:0. Alkmaari päästisEstebani hiilgav lähilöögi tõrje

Esimene poolaeg lõppes

46. minut - AZ tegi ühe vahetuse, kuid Klavan veel platsile ei saanud. Sisse Gudmundsson ja välja Holman ehk ründaja poolkaitsja vastu.

55. minut - 3:0 Valenciale. Asi sai vist otsustatud. Värava autoriks Jordi Alba

58. minut - Alkmaar teenis nurgalöögi, kuid suurt kasu sellest ei tõusnud

66. minut - Alkmaari ponnistused erilise säraga silma ei paista. Ohtlikumad momendid suudavad luua ikka Valencia mängijad

68. minut - Alkmaaril teine vahetus, Benschop sisse ja Altidore välja. Ründajate vahetus. Kaitseliini pole seni värskendatud

72. minut - Hollandi klubi teenis nurgalöögi, kuid ei midagi ohtlikku

78. minut - Alkmaar tegi ära kolmanda vahetuse ja Klavan jäi täna pingile. Sisse Falkenburg ja puhkama Beerens

79. minut - 4:0 Valenicale. Kõik klaar, Valencia poolfinaali. Värava kirjutas enda nimele Pablo Hernández. Valencia vastane poolfinaaliks tuleb paarist Hannover - Madridi Atletico