Manchester United on 32 parema seas vastamisi belglaste Club Brüggega. Avamäng algas paremini kodus mänginud belglaste jaoks, kui juba 13. minutil viis Emmanuel Dennis võõrustajad juhtima. Unitedi poolelt viigistas kümmekond minutit enne poolaja lõppu seisu Anthony Martial.

Kuigi United valdas palli rohkem (59%-41%) ning tegi 15 pealelööki vastaste 8 vastu, siis enamaks külalised võimelised polnud ning avamatš lõppes 1:1 viigiga.

Itaalia suurklubi Milano Inter alustas play-off ringi võiduga Ludogoretsi üle. Külalised said 2:0 võidu, aga esimest väravat pidid Interi mehed pikalt ootama.

Inter pääses 71. minutil juhtima Christian Erikseni tabamusest. 2:0 lõppseisu vormistas Romelu Lukaku, kes kohtumise viiendal lisaminutil penalti realiseeris.

Raskesse seisu on avavooru järel sattunud mullune Meistrite Liiga poolfinalist Amsterdami Ajax, kes jäi 0:2 alla Getafele. Hispaania klubile tõidu võidu Deyversoni ja Kenedy tabamused.