Heas hoos jätkas F-grupi liider Londoni Arsenal, kes alistas koduväljakul 4:0 Standard Liege'i. Kodumeeskond otsustas kohtumise ära juba esimese 22. minutiga.

Suurepärase alguse tegi 18-aastane poolkaitsja Martinelli, kes sahistas võrku 13. minutil ja lõi teise värava vaid 3 minutit hiljem. 22. minutil kasvatas Arsenali eduseisu veelgi Joseph Willock. 57. minutil vormistas Dani Ceballos lõppseisu, resultatiivse söödu andis Martinelli.

Kahest mängust kaks võitu kogunud Arsenal jätkab F-grupi kindla liidrina, kusjuures väravatevaheks on neil juba 7:0. Teises F-grupi kohtumises sai võõrsil 1:0 võidu Frankfurdi Eintracht, kes oli parem Guimaraesist.

L-grupis läksid omavahel vastamisi Ragnar Klavani endine koduklubi AZ Alkmaar ja Manchester United. Kohtumine lõppes väravateta viigiga. Pallivaldamise protsent jagunes võrdselt 50:50, küll aga oli üritavam pool kodumeeskond. Alkmaar tegi 12 pealelööki Unitedi kuue vastu. Raami said hollandlased neli lööki, United mitte ühtegi.

Teises L-grupi kohtumises pidi Astana meeskond tunnistama kodus Belgradi Partizani 1:2 paremust. Partizanile tõi võidu Umar Sadiqi tabamused, Astana auvärava sai kirja Runar Sigurjonsson.