Ungari meistrit lahutas kolmandast eelringist play-off'i - millele järgneb juba ihaldatud alagrupiturniir - jõudmisest umbes minut. Mängukell näitas aega 93.18, kui BATE poolkaitsja Sergei Krivets palli peaga väravasse saatis, Valgevene esiklubile 3:1 võidu ja edasipääsu tagasi.

Seni püsis kõik Debreceni kontrolli all. Avamäng oli kodus 1:0 võidetud ning võõrsil mindi 20. minutil senegallase Ibrahim Sidibe penaltist taas juhtima. Ent avapoolaja lõpul jäädi arvulisse vähemusse ning BATE lõi ühe värava (39. minutil) kohe tagasi. 66. minutil tuli ka 2:1, ent sellest Debrecenile tänu võõrsil löödud väravale veel piisanuks. Kuni järgnes lõpusekundite draama...

Nagu ka avakohtumises, viibis keskkaitsja Morozov tänagi algusest lõpuni varumeeste pingil.

Homme on suurepärane võimalus play-off'i jõuda aga Henrik Ojamaa koduklubil Varssavi Legia, kes alistas avamängus Glasgow Celticu 4:1.