Cristiano Ronaldo jalutas mängueelselt pressikonverentsilt poole pealt minema

 (7)
Cristiano Ronaldo jalutas mängueelselt pressikonverentsilt poole pealt minema
Foto: REUTERS/SCANPIX

Madridi Real kohtub täna jalgpalli Meistrite liiga kaheksandkfinaali avakohtumises võõrsil AS Romaga ning sel puhul osalesid Hispaania suurklubi poolt mängueelsel pressikonverentsil peatreener Zinedine Zidane ja staarründaja Cristiano Ronaldo.

Viimane aga pressikonverentsi lõpuni saalis ei püsinud. Nimelt pahandas Ronaldot küsimus, kus temalt uuriti, et kas tema võõral väljakul tekkinud väravapõud kuidagi mängumeest ka muretsema paneb.

Nimelt ei ole Ronaldo vastase koduväljakul võrku sahistanud alates 29. novembrist. "Kas ajast kui ma Hispaaniasse saabusin, on keegi minust võõrsil rohkem väravaid löönud? Nimeta üks mängija, kes seda teinud oleks. Vastust ei tule? Selge, aitäh," lausus portugallane vihaselt, marssides seejärel ka pressikonverentsil minema,

Viimasel ajal mitmel puhul skandaalsete sõnavõttudega esinenud Ronaldo oli pahane ka selle peale, kui temalt tiimikaaslastega läbisaamise kohta uuriti. "Pole oluline, kas [Gareth] Bale tuleb mulle külla või söön mõnikord [Karim] Benzemaga õhtust. Väljakult eemal toimuv pole oluline, loeb vaid see, mida teeme väljakul."

Futboliit (talgpall)