Chelsea ja Barcelona peatreenerid: võitlus alles algab!

 (40)
Chelsea ja Barcelona peatreenerid: võitlus alles algab!
AP/Scanpix

Hoolimata Londoni Chelsea 1:0 võidust FC Barcelona üle Meistrite liiga poolfinaali avakohtumises, leiavad mõlema meeskonna peatreenerid, et korduskohtumises algab kõik taas algusest.

"Meeskond ei jõua Meistrite liiga poolfinaali kuuel korral 9 aasta jooksul, kui ta ei ole tugev," lausus Barcelona peatreener Pep Guardiola, kelle meeskonnal oli 24 võimalust pall väravasse lüüa. "Ma ei oodanud, et nii palju võimalusi luua suudame. Aga me ei suutnud tabada ning selles probleem oligi."

Barcelona kaotas alles kolmandat korda 63 kohtumise jooksul. "Püüame Meistrite liiga taas võita ning järgmine nädal saab olema teistsugune kohtumine. See saab olema raske, kuid oleme keskendunud."

Dider Drogba värav oli Chelsea ainus löök Barcelona väravapostide vahele. "Kui sa lööd värava ja võidad, siis sa väärid võitu. Nad hoidsid palli rohkem ning neil oli rohkem võimalusi, aga nii on see neil alati. Barca vastu tuleb oma võimalused ära kasutada," oli Chelsea peatreener Roberto Di Matteo kindel.

Hoolimata võidust ei leia Di Matteo, et meeskond on favoriit. "Me teame, mida Camp Nou'l oodata. Saab olema väga, väga raske, kuid peame uskuma, et suudame värava lüüa."

Futboliit (talgpall)