Buffon: kohtunik Michael Oliver on mõrvar, kelle südame asemel on prügikast

 (30)
Buffon: kohtunik Michael Oliver on mõrvar, kelle südame asemel on prügikast
Foto: AFP/SCANPIX

Torino Juventuse puurivaht Gianluigi Buffon oli pärast Meistrite liigast dramaatiliselt väljalangemist püha viha täis ning nimetas talle punast kaarti näidanud kohtunik Michael Oliveri "südametuks mõrvariks".

Juventus oli pärast veerandfinaali avamängu 0:3 kaotust sama tulemusega Madridis juhtimas, kui Oliver viimasel üleminutil Reali kasuks penalti määras. Buffon sai punase kaardi agressiivse protestimise eest. Cristiano Ronaldo lajatas penalti ristnurka ja Real pääses poolfinaali.

"See oli kõige rohkem kümnendik penaltist. Selline kaheldav olukord loetakse 93. minutil penaltiks, aga meie jaoks jäeti esimeses mängus selge penalti andmata," pahandas Buffon. "Meeskond andis endast kõik, aga see pole inimene, kes pärast erakordset comebacki niimoodi unistusi purustab."

"Ilmselgelt ei saa tal südant rinnus olla, tal on selle asemel prügikast! Kui sul pole sellisel väljakul jalutamiseks iseloomu, võid sa istuda oma naise ja lapsega tribüünil, Sprite'i juua ja krõpse süüa! Sellised kaks otsust, nagu tema tegi, saab teha vaid mõrvar," lisas itaallane.

Futboliit (talgpall)