Ja tegi seda võidukalt. Paolo Dybala 17. minuti väravast Juventus võitis 1:0.

Ronaldo on korra varem ka Madridi Realiga Old Traffordile naasnud, 2013. aastal Meistrite liiga kaheksandikfinaalmängus tõi ta värava. Sel korral tabamust ei tulnud, küll aga tuli magus võit.

Kohtumise alguses jäi mäng mitmeks minutiks ka seisma, kui üks fänn üritas väljakul Cristiano Ronaldoni jõuda. Turvamehed väänasid üritaja enne maha.

Juventus jätkab alagrupis täiseduga (9 punkti), Manchester United on 4 punktiga teine.

Kevadine Meistrite liiga võitja Madridi Real alistas kodusel Santiago Bernabeul 2:1 Tšehhi klubi Plzeni Viktoria. 11. minutil oli täpne Karim Benzema ja 55. minutil Marcelo. Aga... vastastel oli mõlemal poolajal kaks-kolm väga head väravavõimalust ehk Reali kaitse lekkis korralikult.

Reali õnneks sai Plzen kirja vaid ühe tabamuse, 78. minutil lõi trahvikasti joonelt 2:1 Patrik Hrošovsky. Kui kohtumine lõppes reetis telepilt, et Reali toetajad lasid tribüünidel vilekoori.