Tottenham alustas küll aktiivsemalt ja pääses 12. minutil Heung-Min Soni väravast juhtima, ent sakslased said poolajavileks 2:1 edu ja lõid teisel mängupoolel veel viis väravat. Serge Gnabry tegi teisel poolajal skoori lausa neljal korral (!), kaks väravat lisas Robert Lewandowski ja ühe Joshua Kimmich.

Avavoorus Paris Saint-Germainilt 0:3 tappa saanud Madridi Real oli kaotuse äärel ka Brügge vastu, kuid suutis teise poolajaga 0:2 kaotusseisu tagasi mängida ja pääses koduväljakul 2:2 viigiga. A-alagrupis täiseduga jätkav PSG alistas samal ajal võõrsil Galatasaray Mauro Icardi väravast 1:0.

C-grupis sai teise võidu Inglise meister Manchester City, alistades külla sõitnud Zagrebi Dinamo 2:0.

D-alagrupis võtsid favoriidid oma - Torino Juventus võitis kodus Leverkuseni Bayeri 3:0, Madridi Atletico alistas võõrsil Moskva Lokomotivi 2:0.