BLOGI | Madridi Real võitis Meistrite liiga põnevusmängus Interit, Liverpool ja Borussia kütsid sauna

(11)
Reali kapten Sergio Ramos lõi klubis juba 100. värava
Reali kapten Sergio Ramos lõi klubis juba 100. väravaFoto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP/ Scanpix

Teisipäeva õhtul tehti UEFA jalgpalli Meistrite liigas algust alagrupiturniiri kolmanda vooru mängudega. Ühes kesksemas kohtumises sai Madridi Real koduväljakul üliolulise 3:2 võidu Milano Interi üle ja pääses B-alagrupis viimasest kohast.

Real asus 35. minutiks Karim Benzema ja Sergio Ramose väravatest 2:0 juhtima, kuid Inter jõudis teise poolaja keskpaigaks Lautaro Martinezi ja Ivan Perisici tabamustest viigini. Siiani vaid ühe punkti teeninud Realile kindlustas väga tähtsa võidu vahetusmees Rodrygo, kes jõudis sihile 80. minutil.

Kuna Mönchengladbachi Borussia alistas täna võõrsil B-grupi senise liidri Donetski Šahtari koguni 6:0, on Saksamaa klubil nüüd 5, Realil ja Šahtaril võrdselt 4 ning Interil 2 punkti.

Meistrite liiga (03.11)
Ajax võitis Midtjyllandi 2:1 ja tõusis Atalanta kõrvale 4 punktiga teist kohta jagama.
Porto on võitnud Marseille` 3:0 ja kindlustas teist kohta.
Bayern lööb viimase 11 minutiga neljanda värava (!) - Lucas teeb Bayerni võidunumbriteks Salzburgi vastu 6:2.
Liverpool võitis Atalantat 5:0 ja jätkab samuti täiseduga.
Robert Lewandowski lööb juba 5:2 Salzburgi vastu.
Joao Cancelo vormistas Manchester City 3:0 võidu Olympiakose vastu. Inglise klubi püsib täiseduga.
Real sai üliolulise võidu ja alistas Interi 3:2.
Vaene Salzburg jääbki punktideta - Leroy Sane lööb juba 4:2 Bayerni kasuks.
Teist poolaega uimaselt alustanud Manchester City on kindlustamas Olympiakose vastu kolme võidupunkti -  vahetusmees Gabriel Jesus teeb 81. minutil iluväravast seisuks 2:0.
Bayern ei taha kuidagi Salzburgile punkti anda - Jerome Boateng viib 80. minutil saklased uuesti ette, 3:2.
Ülioluline värav Hispaaniast - Real lööb Interi vastu 3:2. 80. minutil jõudis sihile vahetusmees Rodrygo.
Milano Inter on kaheväravalise kaotuse tagasi mänginud ning Ivan Perisic teeb teise poolaja keskel seisuks 2:2. Kas Madridi Real piirdub tänavu alagrupiturniiriga? https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323740297566789632
Salzburg on andmas Bayernile kõva lahingut ning äsja vahetusest sekkunud Masaya Okugawa toob tabloole viigi 2:2.
Atalanta oli lähedal auväravale, kui Duvan Zapata tabas posti.
Arsenali hüljatud staar nimetab Ramost maailma parimaks keskkaitsjaks.Virgil van Dijk jääb ilmselt eriarvamusele. https://twitter.com/MesutOzil1088/status/1323731312927252482
Liverpool on võtmas Inglismaa klubide viimase 17 aasta suurimat võõrsilvõitu Itaalia klubi vastu. 2003. aastal purustas Arsenal Interi 5:1.
Diogo Jota  vormistab 54. minutil kübaratriki  - Liverpool 5 Atalanta 0! Kes seda oleks uskunud?
Kulub kaks minutit ja Sadio Mane teeb seisuks 4:0! Võib üsna kindlalt väita, et Liverpool jätkab kolme vooru järel täiseduga. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323738033070481409
Väga resultatiivne avapoolaeg on lõppenud kõigis kuues mängus.
Müncheni Bayern pääseb poolajavile eel 2:1 ette, kui Salzburgi mees Rasmus Kristensen patustab omaväravaga. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323732395519057921
Sergio Ramos on löönud Reali eest 100 väravat. Pole sugugi paha saavutus keskkaitsja kohta. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323729312349114372
Liverpool oli lähedal juba kolmandale väravale, kuid Sadio Mane ohtliku löögi suudab tõrjuda Marco Sportiello.
Kulub vaid 2 minutit ja Inter tuleb mängu tagasi - 35. minutil vähendab Lautaro Martinez kaotusnumbrid 1:2-le.
Kapten Sergio Ramos lööb värava ja viib Madridi Reali Interi vastu 2:0 ette.
Ja Diogo Jota teeb Liverpooli eduseisuks Itaalias 2:0. Kui nii jätkub, jääbki Firmino vahetusmeheks... https://twitter.com/LFC/status/1323727234851627009
Superhoos portugallane Diogo Jota on löönud värava neljas mängus järjest. Jürgen Klopp ikka naljalt uute mängijate ostmisega mööda ei pane. https://twitter.com/LFC/status/1323723142750232576
Sergio Oliveira realiseerib penalti ja kasvatab Porto edu Marseille ees 2:0-le. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323730310870245382
Madridi Real asub 25. minutil vanameister Karim Benzema väravast Interi vastu 1:0 juhtima. https://twitter.com/realmadriden/status/1323725004450783239
Bayern suudab 21. minutil Salzburgi vastu viigistada. 1:1 vormistab Robert Lewandowski penaltipunktilt. Karistuslöögi teenis Thomas Müller, kellele tegi vea Mwepu.
Realil on olnud kaks head võimalust, ent Interi puurivaht Samir Handanovic tõrjus nii Marco Asensio kui Toni Kroosi ürituse.
Diogo Jota õigustab enda valimist algkoosseisu ja viib 17. minutil Liverpooli Atalanta vastu 1:0 ette.
Taanis käib vägev tulevärk - 18. minutil sünnib juba kolmas värava, kui Anders Dreyer vähendab Midtjyllandi kaotusnumbrid Ajaxi vastu 1:2-le.
Marseille`l oli suurepärane võimalus Porto vastu viigistada, kuid Dimitri Payet eksis penaltil.
Manchester City pääseb Olympiakose vastu juhtima, kui Ferran Torres jõuab sihile 12. minutil. Väravasöödu andis Kevin de Bruyne.
Barella (Inter) lõi 10. minutil Perišići tsenderduse järel latti. Realil oli õnne.
Salzburg suudab juba 4. minutil Bayernit üllatada - Mergim Berisha lööb 1:0!
Portol kulus neli minutit, et Marseille värav lahti muukida - 1:0. Värava autoriks Moussa Marega. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323720594400157697
Koroonaviiruse tõttu kuuest esinduskooseisu mängijast ilma jäänud Amsterdami Ajax alustab Taanis suurepäraselt ning Antony Santos viib hollandlased juba avaminutil Midtjyllandi vastu 1:0 ette.
Moskva Lokomotivi ja Madridi Atletico kohtumine lõppes 1:1.
Mönchengladbachi Borussia võitis võõrsil Donetski Šahtari koguni 6:0. Prantslase Alassane Pléa jaoks oli tegemist kahtlemata unustamatu õhtuga. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323712092269125632
VAR loeb Plea värava ära ja 6:0 on tõsiasi.
Alassane Plea lööb juba kolmanda värava Šahtarile. VAR vaatab olukorra üle.
Lars Stindl viib 65. minutil Mönchengladbachi juba 5:0 Sahtari vastu ette. Väravasöödu andis täna juba kahel korral skoorinud Prantsusmaa koondislane Alassane Plea.
Mönchengladbachi Borussia jätkab hävitustööd ning Ramy Bensebaini lööb poolajavile eel Šahtarile juba neljanda värava - 4:0.
Alassane Plea viib Borussia 26. minutil juba 3:0 Šahtari vastu juhtima. Selline seis tähendab, et Madridi Real ja Inter vajavad õhtul veelgi enam võitu, sest kaks B-alagrupi esimest on eest libisemas. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323697314842710017
Moskva Lokomotiv viigistab Atletico vastu 1:1-le. 25. minutil teenisid venelased penalti, mille realiseeris Anton Mirantšuk.
B-alagrupi üllatusliider Donetski Šahtar on jäänud kodus Mönchengladbachi Borussia vastu kiiresti 0:2 kaotusseisu. Väravani on jõudnud Alassane Plea ja Christoph Kramer.
Õhtu esimesed väravad on juba löödud. Jose Gimenez on viinud Madridi Atletico võõrsil Lokomotivi vastu 1:0 ette. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1323685419058384897