Kahe esimese kohtumisega ainult ühe punkti kogunud Real alistas Interi nüüd teist korda järjest. Sel korral tõid Madridi klubile võidu Eden Hazardi 7. minuti täpne penalti ning Rodrygo värav 59. minutil. Interi elu läks eriti keeruliseks 33. minutil, kui kohtunikuga vaidlemise eest sai teise kollase kaardi Arturo Vidal.

Teises B-alagrupi kohtumises alistas Mönchengladbachi Borussia 4:0 Donetski Šahtari. Nelja vooru järel on Borussial kaheksa ning Realil seitse punkti. Šahtar on nelja ning Inter ainult kahe silma peal.

Mõneti ootamatu kaotuse pidi vastu võtma Liverpool, kes jäi koduväljakul Atalantale 0:2 alla. Liverpool juhib endiselt üheksa silmaga D-alagruppi, kuid nii Amsterdami Ajax kui ka Atalanta hingavad neile seitsme punktiga kuklasse.

A- ja C-alagrupis sai üks edasipääseja samal ajal selgeks. Nii Müncheni Bayern kui ka Manchester City juhivad oma alagruppi täisedu 12 punktiga ja on sellega kindlustanud edasipääsu kaheksandikfinaalidesse.

Meistrite liiga tänased kohtumised:

A-alagrupp
Müncheni Bayern – Salzburg 3:1 (42. Lewandowski, 52. Coman, 68. Sane - 73. Berisha)
Madridi Atletico – Moskva Lokomotiv 0:0
Tabeliseis: 1. Müncheni Bayern 12 punkti, 2. Madridi Atletico 5, 3. Moskva Lokomotiv 3, 4. Salzburg 1.
B-alagrupp
Mönchengladbachi Borussia – Donetski Šahtar 4:0 (17. pen Stindl, 34. Elvedi, 45.+1. Embolo, 77. Wendt)
Milano Inter – Madridi Real 0:2 (7. pen Hazard, 59. Rodrygo)
Tabeliseis: 1. Mönchengladbachi Borussia 8 punkti, 2. Madridi Real 7, 3. Donetski Šahtar 4, 4. Milano Inter 2.
C-alagrupp
Piraeuse Olympiacos – Manchester City 0:1 (36. Foden)
Marseille – FC Porto 0:2 (39. Sanusi, 72. pen Sergio Oliveira)
Tabeliseis: 1. Manchester City 12 punkti, 2. FC Porto 9, 3. Piraeuse Olympiacos 3, 4. Marseille 0.
D-alagrupp
Amsterdami Ajax – Midjylland 3:1 (47. Gravenberch, 49. Mazraoui, 67. David Neres - 80. pen Mabil)
Liverpool – Atalanta 0:2 (60. Iličič, 64. Gosens)
Tabeliseis: Liverpool 9 punkti, 2. Amsterdami Ajax 7, 3. Atalanta 7, 4. Midtjylland 0.