Kohtumise eel oli selge, et Kalju üritab ära kasutada pikkuse eelist ning võis eeldada suurt tsenderduste hulka. Mängu alguses suutiski Kalju sirgjoonelisem mäng ületada Luksemburgi tiimi tehnilisemat ja lühikestele söötudele orienteeritud mängu.

Kalju suutiski niimoodi tekitada järjepanu võimalusi. Esmalt sai viiendal minutil värava lähistelt löögile Sander Puri, kuid tema sooritus jäi ilmselgelt nõrgaks.

Järgmine ohtlikum olukord tekkis kahe võidetud õhuduelli järel, kuid Vladimir Avilovi pealöök 13. minutil lendas lõpuks üle värava. 17. minutil sai värava lähistelt täiesti vabalt peaga löögile Kalju kapten Maximiliano Ugge, kuid löök oli liialt värava keskele suunatud ning langes kindlalt Dudelange'i puuriluku Tim Kipsi saagiks.

24. minutil tekkis Kaljul juba veelgi parem võimalus. Dudelange'i mängijad jäid karistuslööki kaitstes ilmselgelt passivseks ning Vladislav Homutov sai mänguvahendi kergelt värava ette suunata. Sealt sai omakorda peaga löögile Puri. Suurepäraselt positsioonilt sooritatud löök lendas aga üle värava. Antud olukorrad olid justkui ilmekad näited Kalju tänavusele hooajale ehk head võimalused jäid realiseerimata.

34. minutil muutus Kalju olukord tõeliselt keeruliseks. Lühikese aja jooksul tegi keskväljal teise täiesti tarbetu vea hiljuti klubiga liitunud ukrainlasest mängumees Homutov. Venelasest peakohtunik Sergei Lapotškin välgutas talle mõlemal juhul kollast kaarti ning nõmmekad olidki vähemuses.

56. minutil tulistas Kalju taaskord ise endale jalga. Kui avapoolajal jäädi rumalalt vähemusse, siis ka külaliste avavärava juures tehti ise ära suurem töö. Nimelt andis Kalju puurilukk Pavel Londak palli otse Dudelange'i ründaja Danel Sinani jalale, kes kasutas sülle kukkunud võimaluse ka kindlalt ära. Tablool oli seis 1:0 ning Kalju vajas lisaajani jõudmiseks seega vähemalt kolme väravat.

Kaotusseisu jäädes kadus eestlastel ilmselt ka viimane usk ning mänguohjad anti üsnagi selgelt külaliste kätte. Lõpuks tüüriski Dudelange koondskooriga 4:1 Euroopa liiga play-off'i. Seal ootab Luksembrugi tiimi ees armeenlaste Ararat-Armenia või grusiinide Saburtalo (avamängu võitis Saburtalo võõrsil 2:1).

Kalju euroteekond tõi neile lõpuks sisse 1,2 miljonit eurot. Tegemist on Eesti klubide jaoks rekordilise euronoosiga.

Nõmme Kalju – F91 Dudelange 0:1 (kahe mängu kokkuvõttes võitis Dudelange 4:1)

Värav: 56. Sinani
Eemaldamine: 34. Homutov
Kalju: Londak, Kulinitš, Ugge, Avilov, Markovitš, Tjapkin, Puri (78. Volkov), Subbotin (65. Mata), Paur (55. Reginald), Homutov, Klein.
Dudelange: Kips, Schnell, Delgado, Kirch, Bouchouari, Pokar (78. Bougrine), Klapp (78. Garos), Stolz, Morren, Sinani (88. Lavie), Bernier.