Barcelona - Napoli 3:1 (avamäng 1:1)
Väravad: 10. Lenglet, 23. Messi, 45.+1. pen. Suarez - 45.+5. pen Insigne

Väikse eelise (võõrsilvärava) avamängust saanud Barcelona läks kummituslikult mõjuvate Nou Campi tühjade tribüünide ees juhtima 10. minutil, kui nurgalöögi järel suunas peaga palli võrku Clement Lenglet. Kohtunikud vaatasid videkordusest olukorra üle, kuna karistusalas toimus ka väike tõuklemine, kuid kaks minutit hiljem näitas peakohtunik Cuneyt Cakir, et värav loeb.

23. minutil läks Barcelona juba 2:0 ette mitu vastaste kaitsjat "kohvile" saatnud ja kukkumise pealt otsustava löögi sooritanud Lionel Messi väravast, kelle seitse minutit hiljem löödud värava VAR kerge käepuute tõttu ära võttis.

41. minutil tegi Kalidou Koulibaly karistusalas Messile haiget ning Luis Suarez vormistas penaltist 3:0. Sellega polnud avapoolaeg veel lõppenud, sest neljandal üleminutil põhjustas Ivan Rakitic penalti ka Napolile, millest Lorenzo Insigne vähendas kaotusseisu 1:3-le. Teisel poolajal enam väravaid ei nähtud ja nii pääseski Barcelona koondvõiduga 4:2 kaheksa parema sekka.

Müncheni Bayern - Londoni Chelsea 4:1 (avamäng 3:0)
Väravad:
10., 84. Lewandowski, 24. Perisic, 76. Tolisso - 44. Abraham

Münchenis ei jätnud Saksamaa meister külalistele Londonist mingit võimalust. Pinged võttis duellist maha juba Robert Lewandowski 10. mintuti avavärav, millele järgnes 24. minutil Ivan Perisici teine tabamus. Kuigi Chelsea vähendas 44. minutil kaotusseisu, alustasid nad teist poolaega siiski seisus, kus edasipääsuks tulnuks lüüa neli väravat.

Teisel poolajal lõid Lewandowski ja Corentin Tolisso igaks juhuks veel kaks väravat, vormistades Bayerni koondvõidu 7:1. Inglise klubidest on varem veel suurema "saunaga" Meistrite liigast kukutatud Londoni Arsenal, kes kaotas 2017. aastal samuti Bayernile 2:10.

Meistrite liiga jätkub juba kolmapäeval Portugali pealinnas Lissabonis veerandfinaalidega.