AS Roma president pani Liverpooli omaniku tähtsa mängu eel rumalasse olukorda

 (6)
Liverpooli omanik John W. Henry oma naisega
Liverpooli omanik John W. Henry oma naisegaFoto: HANNIBAL HANSCHKE, Reuters/Scanpix

AS Roma jalgpalliklubi president James Pallotta valas õhtuse Meistrite liiga poolfinaalmängu eel õli tulle, kui avalikustas, et nende vastase Liverpooli omanik John W. Henry arvas aasta tagasi, et nad maksid Mohamed Salahi eest liiga suure summa.

Tänavusel Premier League`i hooajal juba 31 väravat löönud ja Inglismaa meistriliiga parima mängija tiitli võitnud Salah läks Liverpoolile eelmisel suvel maksma 34,4 miljonit naela. Kui täna tundub see hind väga soodne, siis mullu juunis leidis Henry, et Liverpool maksis egiptlase eest Romale liiga palju.

"Ta (Henry) vingus pisut selle hinna üle, teatades: "Kas me maksime liiga palju? Ma arvan, et maksime küll." Mina ütlesin vastuseks, et ma teen sulle lõuna välja," meenutas Pallotta oma jutuajamist Liverpooli ameeriklasest omanikuga, kirjutab ESPN.

Eelseisva matši kohta ütles Pallotta, et kuna ta on umbusklik, siis ta täna staadionile ei lähe. "Ma ei läinud eelmises ringis Barcelonasse mängu vaatama, kuid vaatasin kodumängu (Roma võitis 3:0 ja pääses edasi - toim). Seekord teen samamoodi," lisas Pallotta, kes jälgib tänast mängu Londoni restoranis.

Liverpool võtab AS Roma Anfieldil vastu täna õhtul algusega kell 21.45.

Futboliit (talgpall)