Soligorsk korraldas võõral väljakul šokkalguse, asudes juba tosina minutiga kauglöökidest 2:0 juhtima. Poolaja lõpus vahendasid väljakuperemehed vahet, aga jäid ka kümnekesi ning vaheajale läks Kotenko meeskond juba 3:1 eduseisus.

75. minutil lõi Zulte-Waregem 2:3, ent lõpp kuulus taas Valgeven klubile ning 5:2 võit muudab võimaluse murda juba play-off'i väga käegakatsutavaks. Kotenko seisus Šahtjori väravas 90 minutit ning pidi mängu jooksul tegema vaid ühe tõsisema tõrje.

Eelmises ringis Eesti klubidest jagu saanud FK Krasnodari (alistas Sillamäe Kalevi) ja Poznani Lechi (lülitas välja Nõmme Kalju) käsi käis erinevalt.

Krasnodar näitas taas võimu, sakutades Ungaris Diosgyöri koguni 5:1. Seevastu Lechil läks Islandil samuti nagu avamängus Kaljuga - võõrsil saadi 0:1 kaotus.