68 sekundit poolfinaali pääsemist tähistanud Guardiola: see oli väga julm!

 (10)
Üdini pettunud Pep Guardiola.
Üdini pettunud Pep Guardiola.Foto: Mike Egerton, PA Wire/PA Images/Scanpix

Manchester City jalgpallimeeskond ja nende fännid said 68 sekundit tähistada Meistrite liiga poolfinaali jõudmist. Seejärel jõudis VAR selgusele, et Raheem Sterlingu värav sündis suluseisust ja see tühistati. Nii jõudis poolfinaali hoopis Tottenham.

Manchester City võitis koduväljakul toimunud mängu 4:3, kuid Tottenham oli olnud avamängus parem 1:0 ja lõpuks pääses Londoni klubi edasi tänu võõrsil löödud väravate reeglile.

Sterlingu värav tühistati olukorras, kus lisaminuteid oli mängitud 3 minutit ja 28 sekundit ehk värava tühistamise järel ei jäänud enam aega olukorra muutmiseks.

„See oli julm. See hetk, kui värav tühistati,“ rääkis Guardiola mängujärgsel pressikonverentsil. „Saime tähistada ühe minuti ja mõned sekundid peale. Olime poolfinaalile nii lähedal. See oli ikkagi julm. Selline see jalgpall aga on.“

Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino oli mõistagi üliõnnelik. „See oli uskumatu. Mängu lõpp oli lihtsalt uskumatu. Olen mängijate üle uhke ning õnnelik. Olen õnnelik fännide üle. Sellistel hetkedel toimub inimese peas igasuguseid asju. Pettumus oli alguses tohutu. Seejärel muudeti aga otsust. Just selliste olukordade pärast me jalgpalli armastame.“

Futboliit (talgpall)