Sloveenia asus inglaste vastu avapoolaja lõpus kohtumist juhtima, kuid Jack Wilshere´i tabamused 57. ja 73. minutil viisid omakorda ette Inglismaa. Sloveenia ei olnud veel murdunud - 84. minutil Nejc Pečnik võrdsustas seisu 2:2-le.

Ent seegi polnud veel kõik. Inglaste kapten Wayne Rooney pommitas täpselt väravale napid kaks minutit hiljem ja Inglismaa jätkab valiksarjas täiseduga. Neil on punkte 18, järgnevad 12 punktiga Šveits, kes alistas Leedu 2:1, ja 9 punktiga Sloveenia. Võit tõstis Eesti 7 punktiga neljandaks, Leedul on 6 ja San Marinol 1 punkt.

G-alagrupis muutus olukord keeruliseks Venemaa jaoks, kes kaotas kodus Austriale 0:1. Austrial on nüüd 16 punkti, Rootsil, kes alistas Montenegro 3:1, 12 ja Venemaal 8 punkti.

C-alagrupis võtsid favoriidid võidu - Hispaania alistas 1:0 Valgevene, Ukraina 3:0 Luksemburgi ja Slovakkia 2:1 Makedoonia. Liidril Slovakkial on täisedu ehk 18 punkti, Hispaanial 15 ja Ukrainal 12 silma.