Mängu ainsa värava eest hoolitses 63. minutil Barcelona ründaja Pedro.

2010. aasta MM-i finalist Holland kaotas samal ajal 1998. aasta tšempionile Prantsusmaale 0:2. Võimsa pommlöögiga viiekasti äärelt viis prantslased 32. minutil juhtima Karim Benzema, sugugi mitte vähem ilusama väravaga vormistas 41. minutil lõppskoori Blaise Matuidi.

Tänavuse MM-i korraldajamaa Brasiilia lustis Johannesburgis, alistades 5:0 Lõuna-Aafrika Vabariigi. Neymar tegi kübaratriki, ülejäänud tabamuste eest hoolitsesid Oscar ja Fernandinho. Brasiiliale oli see juba seitsmses järjestikune võit.

Portugali ründestaar Cristiano Ronaldost sai oma rahvuskoondise läbi aegade suurim väravakütt. Kameruni 5:1 alistades skooris Ronaldo esmalt 21. minutil (1:0) ja siis 83. minutil (5:1), möödudes sellega endisest PSG ründajast Pauletast. Need olid Ronaldo 48. ja 49. koondisevärav. Ülejäänud tabamused tegid Raul Meireles, Fabio Coentrao ja Edinho.

Argentina pallivõlur Lionel Messi seevastu ei suutnud millegagi särada. Tema koondis pidi leppima 0:0 viigiga eestlaste eelmise valikgrupi vastase Rumeenia vastu.

Saksamaa koondis vilistati Stuttgartis välja, sest Tšiili vastu ei suudetud enamat 1:0 võidust. Mängu ainsaks tabamuseks jäi Mario Götze värav 16. minutil.