Äsjane EM-i poolfinalist Wales alistas D-alagrupis kodus Moldova 4:0. Kodumeeskond läks kohtumist juhtima poolaja lõpuminutitel Sam Vokesi ja Joe Alleni väravatest, teisel perioodil oli kahel korral täpne Gareth Bale.

D-alagrupis võitis ka Austria võõrsil 2:1 Gruusiat ning Serbia tegi kodus 2:2 viigi Iirimaaga.

Hispaania alustas valiksarja oodatult suure võiduga, alistades kodus Liechtensteini 8:0. Diego Costa, David Silva ja Alvaro Morato kontole kanti kaks tabamust, Sergi Roberto ja Vitolo olid täpsed korra.

Teistes G-grupi mängudes leppisid 1:1 viiki Albaania ja Makedoonia ning Itaalia alistas võõrsil 3:1 Iisraeli.

I-alagrupis lõppesid kõik kolm mängu tulemusega 1:1. Soome juhtis kodus alagrupi autsaideri Kosovo vastu kohtumist küll pikalt Paulus Arajuuri väravast, ent 60. minutil õnnestus Valon Berishal penaltist viigistada.

Imelise EM-finaalturniiri seljataha jätnud Island tegi võõrsil 1:1 viigi Ukrainaga, sama tulemusega lõppes ka Horvaatia ja Türgi lahing.