VIDEO: USA-le neli vastuseta väravat löönud Argentiina liikus kindlalt finaali

 (12)
Messi tegi iluväravaga ajalugu
VIDEO: USA-le neli vastuseta väravat löönud Argentiina liikus kindlalt finaali
Argentiina mängijad marssisid kindlalt finaaliFoto: USA Today Sports/Scanpix

Euroopa meistrivõistlustega paralleelselt toimuv Copa America Centenario jalgpalliturniir on jõudmas kulminatsioonini ning ööl vastu tänast sai selgeks esimene finalist, kui Argentiina alistas koguni 4:0 võõrustajariigi USA.

Sel turniiril ülimalt kindlalt esinenud argentiinlased panid peo püsti juba kolmandal minutil, mil Lionel Messi püstsöödu realiseeris väravaks Ezequiel Lavezzi.

Pool tundi hiljem oli täpne Messi ise, kui maailma üks parimaid jalgpallureid keerutas ristnurka kauni karistuslöögi. See oli Barcelona tähele juba turniiri viiendaks tabamuseks, kokku on ta Argentiina särgis löönud nüüd 55 väravat, mis tõstis ta riigi aegade parimaks täpsuskütiks Gabriel Batistuta ees.

Lõplikult otsustas Argentiina asjad ära teise poolaja algul, kui 50. minutil tõi tabloole numbrid 3:0 Gonzalo Higuain. Sama mees vormistas 86. minutil ka lõppskoori, resultatiivse söödu jagas taas Messi.

Argentiina ülemvõimu poolfinaalis tõestab ilmekalt ka fakt, et USA ei suutnud 90 minuti jooksul ühtegi lööki nende värava suunas sooritada.

Teine finaalipääseja selgitatakse välja meie aja järgi täna öösel kell 3.00, kui vastamisi lähevad Kolumbia ja Tšiili.

Futboliit (talgpall)