Mehhiko: 1-Oscar Perez; 5-Ricardo Osorio, 15-Hector Moreno, 2-Francisco Rodriguez, 3-Carlos Salcido, 18-Andres Guardado, 4-Rafael Marquez, 6-Gerardo Torrado, 17-Giovani Dos Santos, 9-Guillermo Franco, 10-Cuauhtemoc Blanco.

Uruguay: 1-Fernando Muslera; 2-Diego Lugano, 6-Mauricio Victorino, 4-Jorge Fucile, 16-Maximiliano Pereira, 15-Diego Perez, 17-Egidio Arevalo, 7-Edinson Cavani, 11-Alvaro Pereira, 9-Luis Suarez, 10-Diego Forlan.

Prantsusmaa: 1-Hugo Lloris; 2-Bacary Sagna, 5-William Gallas, 17-Sebastien Squillaci, 22-Gael Clichy; 18-Alou Diarra, 19-Abou Diaby, 8-Yoan Gourcuff, 7-Franck Ribery; 11-Andre-Pierre Gignac, 9-Djibril Cisse.

Lõuna-Aafrika Vabariik: 1-Moeneeb Josephs; 5-Anele Ngcongoa, 20-Bongani Khumalo, 4-Aaron Mokoena, 3-Tsepo Masilela, 6-MacBeth Sibaya, 23-Thanduyise Khuboni, 10-Steven Pienaar, 8-Siphiwe Tshabalala, 9-Katlego Mphela, 17-Bernard Parker.

-------------------------------------

Mängude käik:

MEHHIKO - URUGUAY 0:1 (VIDEO), PRANTSUSMAA - LAV 1:2 (VIDEO)

20. minut: FRA-LAV: Khumalo viib LAVi nurgalöögi ajal 1:0 juhtima. Prantsusmaa vajab edasipääsulootuste säilitamiseks vähemalt kahte väravat.

28. minut: FRA-LAV: GOURCUFF sai punase ja prantslased jätkavad vähemuses. Prantslane lõi peavõitluses vastamängijat küünarnukiga. Kuna teises mängus on seis endiselt 0:0, pääseksid hetkel edasi Mehhiko ja Uruguay.

37. minut: FRA-LAV: Mphela lööb 2:0 LAVile! Prantsuse kaitse puterdas värava ees kõvasti! Teine mäng ikka 0:0.

43. minut: URU-MEX: Suarez viib Uruguay 1:0 juhtima.

Avapoolajad on lõppenud. Uruguay juhib 1:0, LAV 2:0. Tänu paremale väravate vahele pääseb hetkel Uruguay kõrval edasi Mehhiko.

---------------------------------

Alanud on teine poolaeg. Seisud püsivad muutumatuna.

52. minut: FRA-LAV mängus oli 3:0 õhus - Mphela löök tabas posti! URU-MEX endiselt 1:0.

55. minut: FRA-LAV Prantslased vahetavad - Henry asendab ründeliinis Cisse`d.

62. minut: URU-MEX: Francisco Rodriguez (Mehhiko) pääseb värava eest vabana peaga löögile, kuid oskab mööda lüüa! Seis ikka 1:0 Uruguayle.

70. minut: FRA-LAV: Malouda lööb prantslaste avavärava. LAV juhib veel 2:1, kuid nende edasipääsulootused hakkavad kustuma, sest väravate vahe muutus veel viletsamaks.

85. minut: Seisud püsivad muutumatuna. Tundub, et kõik meeskonnad on oma saatusega leppinud. Edasi pääsemas Uruguay ja Mehhiko...

Mängud on lõppenud: URU-MEX 1:0, FRA-LAV 1:2. Aafriklased olid tublid, kuid edasi siiski ei pääsenud. Prantslased lahkuvad suure häbiga.