Põhjanaabrite viimasedki lootused 2016. aasta EM-finaalturniirist kustusid 0:1 kaotusega, mille otsustas Hamburger SV ründaja Zoltan Stieberi tabamus 82. minutil.

Soomel on nüüd kuuest mängust kirjas vaid neli punkti, Ungari püsib 11 punktiga kolmandal kohal.

F-grupi teistes mängudes kohtuvad täna hilisõhtul Põhja-Iirimaa ja Rumeenia ning Fääri saared ja Kreeka. Tabeliseis: 1. Rumeenia 13 punkti, 2. Põhja-Iirimaa 12, 3. Ungari, 4. Soome, 5. Fääri saared, 6. Kreeka.

I-grupis pakkusid haarava kohtumise Armeenia ja Portugal. Armeenia läks täismaja kodupubliku ees 14. minutil juhtima, kuid 29. minutil viigistas Cristiano Ronaldo penalstist. 55. ja 58. minutil vormistas Madridi Reali staar juba kübarariki. Portugallasi ei murdnud ka 62. minutil Tiago teise kollase kaardi tõttu vähemusse jäämine, kuigi ühe värava suutis Armeenia 72. minutil veel tagasi lüüa.

Õhtul on veel vastamisi Taani ja Serbia. Tabeliseis: 1. Portugal 12, 2. Taani 7, 3. Albaania 7, 4. Serbia 1, 5. Armeenia 1.

D-grupis tegid Iirimaa ja Šotimaa 1:1 viigi ning Poola alistas 4:0 Gruusia. Seejuures kulus Robert Lewandowskil kübaratriki tegemiseks vaid neli minutit.

Õhtul kohtuvad veel Gibraltar ja Saksamaa. Tabeliseis: 1. Poola 14, 2. Šotimaa 11, 3. Saksamaa 10, 4. Iirimaa 9, 5. Gruusia 3, 6. Gibraltar 0.