Seni valikturniiril kahe viigi kõrval vaid võite tunnistanud Iraan oli otsustavas kohtumises skooriga 2:0 üle kolmandal kohal paiknevast Usbekistanist.

Võõrustajad läksid juhtima 23. minutil, kui täpne oli Rostoviga eurosarjas häid mänge teinud Sardar Azmoun. Lõppskoori vormistas 88. minutil Mehdi Taremi, vahendab Soccernet.

Iraan on MM-finaalturniiril mänginud neljal korral (viimati 2014), kuid pole kunagi alagrupist edasi pääsenud.

Iraani järel teisel kohal olev Lõuna-Korea mängib täna Katariga. Pärast tänaseid mänge jääb mõlema alagrupi lõpuni kaks mängu. Otse pääsevad MM-ile alagruppide kaks paremat. Kolmanda koha saanud meeskonnad selgitavad omavahel välja selle õnneliku, kes saab pidada play-off kohtumisi Põhja- ja Kesk-Ameerika tsooni neljanda koondisega.

A-alagrupp:

Iraan - Usbekistan 2:0 (1:0)
23. Sardar Azmoun, 88. Mehdi Taremi

Tabeliseis: 1. Iraan 20 punkti (8 mängust), 2. Lõuna-Korea 13 (7), Usbekistan 12 (8), Süüria 8 (7), Hiina 5 (7), Katar 4 (7)