VIDEO: Scolari ajas väljakule jooksnud neiust rääkides Eesti ja Läti mängud sassi

 (14)
Luiz Felipe Scolari
Luiz Felipe ScolariRia Novosti / Scanpix

Brasiilia mängis eile Londonis sõprusmängus 1:1 viiki Venemaaga. Idanaabrite peatreener Fabio Capello polnud peale mängu rahul vaid ühe asjaga.

"Mu ainsaks pettumuseks oli olukord, kus peale fänni väljakule jooksmist kaotasid mu mängijad hetkeks kontsentreerituse. Ja Brasiilia vastu sa lihtsalt ei tohi kontsentreeritust kaotada," tõdes Capello.

Brasiilia koondise poolehoidja jooksis väljakule 89. minutil, vahetult enne viiekordsete maailmameistrite viigiväravat.

Kui Brasiilia koondise peatreener Luiz Felipe Scolari sai teada, mida Capello oli pressikonverentsil rääkinud, meenus talle üks seik oma varasemast treenerikarjäärist. "Kui ma olin Portugali treener ja me mängisime Eestiga, jooksis üks imekena neiu alasti väljakule. Kõik vaatasid teda - isegi mina. Sel hetkel oli seis 0:0, aga lõpuks suutsime me mängu 2:0 võita."

Scolari pidas ilmselt tegelikult silmas hoopis 2004. aastal Riias peetud MM-valikmängu Läti ja Portugali vahel, mille portugallased 2:0 võitsid. Väravate autorid olid toona Cristiano Ronaldo ja Pauleta.

"Ma ei oska öelda, kas see mees segas täna Venemaa meeskonda, aga kes teab, see võis tõesti nii olla."

Capello jäi Venemaa koondise mängupildiga rahule. Mullu suvel Dick Advocaatilt töö üle võtnud itaallase juhendatav meeskond on püsinud kaotuseta nüüd juba kaheksa mängu järjest.

"Kõige olulisem asi, mida ma täna õhtul nägin, oli suurepärane meeskonnavaim," kiitis Capello hoolealuste koostööd.

Seotud lood:

2004. aastal Lätis väljakule jooksnud neiu:

Brasiilia poolehoidja etteaste eilses mängus:

Futboliit (talgpall)