Paraguay asus üllatuslikult matši 10. ja 13. minuti väravatest 2:0 juhtima, iluväravad sepistasid Jose Ariel Nunez ja Wilson Omar Pittoni. Ilkay Gündogani ja Thomas Mülleri 18. ja 31. minuti tabamustest jõudis kodumeeskond 2:2 viigini, kuid poolajale mindi siiski Paraguay juhtimisel, sest üleminutil sahistas veel võrku Miguel Angel Samudio.

Teise poolaja ainsa värava lõi Saksamaale viigi päästnud Lars Bender 75. minutil.

"Selline esitus tuli õigel ajal, kuna me ei tohi mingil juhul samamoodi mängida Austria vastu," ütles sakslaste puurivaht Manuel Neuer reporteritele.

Nimelt on sakslaste järgmiseks vastaseks MM-valikgrupis just Austria, kes ise kaotas eile 0:2 kodus Kreekale. Mäng toimub 6. septembril Münchenis. Saksamaa juhib C-alagruppi 16 punktiga, Austria, Rootsi ja Iirimaa on kõik 11 punkti peal.