B-grupis oli viimase vooru eel Argentina ühe punktiga viimasel kohal. Grupi liider oli täiseduga Kolumbia, teist kohta hoidis Paraguay (2) ja kolmandat Katar (1). Katarile andis Argentina ees edu parem väravatevahe.

Argentina vajas viimases voorus Katari üle kindlasti võitu ja samal ajal pidi lootma, et Paraguay ei suuda Kolumbiat alistada. Argentina saigi Katari vastu hädavajaliku võidu kätte, kui võeti 2:0 võit.

Kohtumise esimene värav sündis juba neljandal minutil, kui täpne oli Lautaro Martinez. 82. minutil vormistas 2:0 lõppseisu Sergio Agüero.

Kuna Paraguay kaotas samal ajal 0:1 Kolumbiale, olidki argentiinlase edasi veerandfinaalis. Kolumbia eest sai värava kirja Gustavo Cuellar.

Kolumbia võitis B-grupi täiseduga, Argentina sai nelja punktiga teise koha. Paraguayl on veel teoreetiline võimalus saada alagrupist edasi, sest kolme grupi peale pääseb veerandfinaali ka kaks parimat kolmanda koha meeskonda. Katar jäi ühe punktiga viimaseks.