VIDEO | Rio de Janeiro derbimängul tulistas politsei fänni surnuks, staadionil oli ka Klavani klubikaaslane

 (16)
VIDEO | Rio de Janeiro derbimängul tulistas politsei fänni surnuks, staadionil oli ka Klavani klubikaaslane
kaader videost

Brasiilia jalgpalli tuliseim derbi kahe Rio de Janeiro klubi Flamengo ja Vasco da Gama vahel võttis traagilised pöörded, kui fännide ja politsei rüseluses hukkus üks Vasco poolehoidjatest.

Mängul viibis ka Liverpooli brasiillasest ründaja Philippe Coutinho, kes külastas oma endist koduklubi. Ragnar Klavani klubikaaslane jälgis mängu koos Vasco presidendiga VIP-sektorist.

Platsil käis teiste seas ka Madridi Reali imelaps Vinicius juunior, kes on pärast 43 miljoni euro suurust üleminekut Flamengos laenul.

Mäss läks lahti pärast lõpuvilet, mis tähitas Flamengo 1:0 võitu - viimati võitis Flamengo Vasco kodustaadionil 44 aastat tagasi! Sellele reageerisid vihaselt vasco fännid, kes loopisid väljakule isetehtud pomme ja sundisid mängijaid riietusruumi põgenema.

Rahutused jätkusid ka staadionilt väljaspool. Surma sai üks 27-aastane mees, keda märulipolitsei tulistas rindu. Haiglasse viidi veel kolm meest - kaks neist said kuulihaava jalga ja üks väiksemaid haavu purunenud klaasist. Hukkunud Vasco fänn suri teel haiglasse.

Futboliit (talgpall)