Valitsev maailmameister Prantsusmaa alistas liidrite mängus võõrsil Portugali 1:0 ja tõusis 13 punktiga ainuliidriks, kindlustades ühtlasi 3. alagrupi võidu. Külaliste võiduvärava lõi N`Golo Kante 54. minutil.

Teises sama grupi mängus alistas Rootsi meeskond külla sõitnud Horvaatia 2:1 ja avas võiduarve.

Neljandas alagrupis sai Saksamaa koondis 3:1 jagu Ukrainast (Timo Wernerilt kaks väravat) ning Šveits tegi Hispaaniaga 1:1 viigi.

Šveitslased asusid Baselis avapoolaja keskel Remo Freuleri väravast juhtima, ent viimasel kümnel minutil tuli neil Nico Elvedi eemaldamise järel mängida vähemuses ning Hispaania kasutaski arvulise ülekaalu ära. Nende viigivärava lõi eelviimasel minutil Gerard Moreno. Hispaania kapten Sergio Ramos jättis seejuures realiseerimata koguni kaks penaltit - mõlemal juhul oli ülesannete kõrgusel väravavaht Yann Sommer.

Saksamaal on nüüd 9, Hispaanial 8, Ukrainal 6 ja Šveitsil 3 punkti. Viimases voorus võõrustab Hispaania Saksamaad ja Šveits Ukrainat.