Paraguay veerandfinaalivastane tuleb paarist Hispaania-Portugal.

Paraguay - Jaapan 0:0, penaltid 5:3 Vaata VIDEOT SIIT
Mängu käik:

Esimene poolaeg:

Mäng on alanud. Kumbki meeskond pole varem MMil veerandfinaalis mänginud, seega tehakse täna kindlasti ajalugu.

6. minut: Ühtegi teravat väravaolukorda pole olnud. Seis 0:0.

9. minut: Jaapani väravavaht Eiji Kawashima püüab kergelt Claudio Moreli karistuslöögi.

19. minut: Paraguy võimalus! Lucas Barrios mängib karistusalas mööda Jaapani kaitsjast ja saab pealelöögile. Jaapani väravavaht tõrjub!

21. minut: Jaapan lööb latti! See oli Matsui kaugelt sooritatud pealelöök.

29. minut: Paraguay nurgalöök - Santa Cruz (Paraguay) lööb napilt mööda.

40. minut: Honda hea pealelöök, kuid napilt mööda!

Avapoolaeg lõpeb 0:0.

Teine poolaeg:

Teine poolaeg on alanud. Vahetusi tehtud ei ole.

48. minut: Paraguay võimalus. Jaapanlased saavad oma karistusala viimasel hetkel puhtaks löödud.

55. minut: Paraguay uus võimalus. Benitezi vasakult äärelt tehtud lähilöögile saab Jaapani kaitsja jala vahele.

62. minut: Jaapani nurgalöögi ajal saadakse peaga löögile, kuid Santa Cruz saab pea vahele.

75. minut: Seis ikka 0:0. Väravaolukordi pole olnud. Igav mäng.

Teine poolaeg lõpeb 0:0 ja tuleb lisaaeg.

Lisaaeg:

95. minut: Paraguay võimalus, kuid Jaapani väravaht on tasemel ja tuleb õigel ajal väravast välja.

97. minut: Taas Paraguay moment, kuid väravat ei tule.

112. minut: Jaapani karislöök taha posti, kust jätkatakse peaga. Siiski pealelöök mööda. Kas tõesti tulevad penaltid?

125. minut: Jaapani suurepärane võimalus, kui vasakult äärelt pääseti väravahiga terava nurga alt üks-ühele, kuid sööt ei leia kaaslasi!

-----------

Varem on omavahel kohtutud kuuel korral, Paraguay lahkunud võitjana kahes ja Jaapan ühes mängus.

Seni on koha veerandfinaalis taganud endale Uruguay - Ghana, Holland - Brasiilia ja Argentina - Saksamaa. Seega pole võimatu, et veerandfinaali jõuab neli meeskonda.

Algkoosseisud:

Paraguay: 1-Justo Villar; 14-Paulo Da Silva, 3-Claudio Morel, 13-Enrique Vera, 6-Carlos Bonet, 20-Nestor Ortigoza, 21-Antolin Alcaraz, 10-Edgar Benitez, 16-Cristian Riveros, 9-Roque Santa Cruz, 19-Lucas Barrios.

Jaapan: 21-Eiji Kawashima; 2-Yuki Abe, 22-Yuji Nakazawa, 4-Tulio, 3-Yuichi Komano; 5-Yuto Nagatomo, 16-Yoshito Okubo, 7-Yasuhito Endo, 17-Makoto Hasebe, 8-Daisuke Matsui, 18-Keisuke Honda.

-----------------------

21:30 Hispaania - Portugal

Naabrid pole MMil varem kohtunud. Küll on aga mängitud väljaspool maailmameistrivõistlusi ja seda koguni 32 korda. Hispaanial on kirjas 15 ja Portugalil 5 võitu.