Kohtumist läks juhtima Paraguay, kui 37. minutil realiseeris Richard Sanchez Miguel Almironi suurepärase söödu. Paraguay 1:0 juhtimisel ka esimene poolaeg lõppes.

Teise poolaja alguses teenis Argentina penalti, kui Paraguay kaitsja vastu vilistati käega mäng. Koondise kapten Lionel Messi saatis palli kindlalt väravavahi Roberto Fernandeze selja taha.

Kõigest viis minutit hiljem oli Paraguayl suurepärane võimalus minna matši taas juhtima, aga meeskonna ründaja Derlis Gonzales eksis penaltil. 1:1 viigiga ka kohtumine lõppes.

B-alagrupi teises kohtumises sai napi võidu Kolumbia, kes oli 1:0 parem Katarist. Mängu ainsa värava lõi 86. minutil Duvan Zapata.

B-alagrupis on edasipääsu kindlustanud Kolumbia, kellel kahe vooruga kirjas kaks võitu. Kui nüüd alistati Katar, siis avavoorus oldi parem Argentinast. Paraguay hoiab kahe viigiga teist kohta. Nii Kataril kui Argentinal on kirjaks üks punkt, aga parem väravatevahe annab Katarile eelise.

Alagrupi viimases voorus kohtub Kolumbia Paraguayga ning Argentina läheb vastamisi Katariga.