Mäng Inglismaa legendide ja Maailma võiskonna vahel jäi 3:3 viiki. Võitja, kelleks osutusid inglased, selgitati alles penaltiseeria järel.

Darren Benti ja trikijalgpalluri Jeremy Lynchi väravad viisid Inglismaa 2:0 juhtima. Robbie Keane'i ja endise Manchester Unitedi palluri Juan Veroni väravad tegid vaheajaks taboole 2:2. Teisel poolajal sahistasid võrku Clarence Seedorf ja Michael Owen.

Bolti ametivendadest oli platsil ka maratoonar Sir Mo Farah. Matši teenindas kohtunikuna Mark Clattenburg. Bolt lõi ka ise Keani läbisöödu järel palli väravasse, kuid tegi seda suluseisust. Teisel poolajal tabas jamaikalane latti ning tundus, et pall ületas ka väravajoone, kuid kahjuks ei olnud mängul kasutusel väravajoone- ega videokohtuniku tehnoloogiat.