VIDEO | Legendid taas koos! Ronaldo, Beckham, Luis Figo ja Casillas meenutasid kuldseid aegu

 (2)
David Beckham Madridi Reali särgis.
David Beckham Madridi Reali särgis.Foto: JAVIER SORIANO, AFP/Scanpix

Koroonaviirus on kodudesse sundinud ka maailmakuulsad jalgpallitähed. Omavahel soovitakse aga suhelda ning seda tehakse ikka interneti vahendusel. Viimati said niimoodi omvahel kokku Madridi Reali legendid Ronaldo Nazario, David Beckham, Luis Figo, Iker Casillas ja Roberto Carlos.

Eriti soojalt meenutasid toonaseid aegu Brasiilia legend Ronaldo ja inglaste äss Beckham. Üheskoos tüüriti Real 2007. aastal Hispaania meistriks.

„Minu jaoks oled sa üks läbi aegade paremaid poolkaitsjaid. Sa võisid palli saata täpselt sinna, kuhu oli parasjagu vaja. Sa suutsid seda ka kinniste silmadega. Pean sind tänama paljude imeliste söötude eest. Sa olid imeline,“ kiitis Ronaldo inglast.

Beckham saatis koheselt muidugi tänusõnad vastu: „Sa olid üks esimesi, kellega Realis kohtusin. Riietusruumi jalutades tegid sa kohe minu olemise mugavaks. Ütlesid, et Brasiilia koondislaste arvates oleksin ma ainus inglane, kes mahuks teie koondisesse. Ma siiski ei uskunud sind! Brasiilia jalgpallurid on ju parimad. Sa tead seda.“

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)