Kreeka kaotas avavoorus Lõuna-Koreale 0:2 ja Nigeeria jäi 0:1 alla Argentinale.

Kohtumine peetakse Mangaungi Free State staadionil, õhusooja mängupaigas 10 kraadi. Väljakukohtunikuks Oscar Ruiz Kolumbiast.

Koosseisud:

Kreeka: Alexandros Tzorvas, Alexandros Tziolis, Avraam Papadopoulos, Giorgos Karagounis, Loukas Vyntra, Dimitrios Salpingidis, Vasilis Torosidis, Sotirios Kyrgiakos, Theofanis Gekas, Sokratis Papastathopoulos, Kostas Katsouranis.

Peatreener: Otto Rehhagel

Nigeeria: Vincent Enyeama, Joseph Yobo, Taye Taiwo, Danny Shittu, Yakubu Aiyegbeni, Peter Odemwingie, Kalu Uche, Sani Kaita, Lukman Haruna, Chidi Odiah, Dickson Etuhu.

Peatreener: Lars Lagerbäck

Mängu käik (Kreeka-Nigeeria 2:1):

1. POOLAEG

Kohtumine algas võitlusega keskväljal.

6. minut - kohtumine on alanud väga luuravalt ja kindlapeale.

9. minut - esimene vähe ohtlikum olukord Kreeka värava all.

11. minut - Kreeka karistuslöögist tsenderdus vastaste karistusalasse, aga löögile ei saada.

15. minut - Kreeklastele esimene kollane kaart. Saajaks Sokratis Papastathopoulos.

16. minut - Nigeeria ette 1:0! Otse karistuslöögist, Kreeka väravavaht viskas arusaamatult pikali.Värava autoriks Kalu Uche.

17. minut - Kreeklaste nurgalöök ja kohe kiirelt ka Nigeeria nurgalöök teiselpool väljakut.

21. minut - Nigeerial taas ohtlikust kohast karistuslöök. Seekord väravahõngu pole, aga nurgalöök ikkagi saadakse.

Pärast Nigeeria juhtväravat on mängutempo vähe alla läinud ja väga hasartne mäng pole.

31. minut - Kreeka nurgalöök, saadakse ka peaga löögile, aga kõrgelt üle värava.

34. minut - Nigeeria koondis võtab täiesti tühja koha pealt punase kaardi. Kreeklaste provokatsiooniga läks kaasa Sani Kaita.

37. minut - Ja Rehhagel teeb kohe uue käigu. Toob platsile kaitsja asemele ründaja. Sisse Georgios Samaras.

40. minut - Kreeklased saavadki Nigeeria väravale korraliku surve. Aga seni pole veel palli väravasse saadud.

41. minut - Kreekal väga ohtlik nurgalöök. Palli tõrjub väravajoone lähistelt Nigeeria kaitsja.

44. minut - Viik 1:1! Dimitrios Salpingidise pealelöögist teele saadetud pall muudab kaitse jalast suunda ja maandub väravasse.

Avapoolaeg lõppenud.

2. POOLAEG

49. minut - Nigeeria teenib nurgalöögi. Aafrika meeskond on leidnud teise poolaja alguses uue hoo.

52. minut - Nigeeria väljakul üheksakesi, kuna vigastada sai Taye Taiwo.

54. minut - Kreeka nurgalöök ja väga ohtlik. Kuid Nigeeria väravavaht õigel ajal jaol.

55. minut - Taiwo asemel tuleb mängu Echiejile.

59. minut - Kõigepealt Kreekal surmkindel väravavõimalus ja siis Nigeerial vasturünnakul kohe sama. Uskumatu, aga mõlemad pooled jätavad võimaluse kasutamata!

59. minut - Kreeklastest saab kollase kaardi Alexandros Tziolis.

Mäng on läinud väga lahtiseks ja hasartseks.

68. minut - Nigeeria väravavaht päästab meeskonna. Pealelöögid kreeklaste kasuks 21-8, löögid väravapostide vahele 14-4.

71. minut - Kreeka ette 2:1! Päevakangelaseks tõusis esialgu Vasilis Torosidis.

74. minut - Nigeeria jälle väljakul vaid üheksa mehega, sest taas sai keegi vigastada.

76. minut - Kreeka väga ohtlik rünnak päädis nurgalöögiga.

77. minut - Nigeeria teeb lõpuks sunnitud vahetuse ja vigastusega kukkus välja teise poolaja 55. minutil platsile tulnud Echiejile. Sisse Afolabi.

79. minut - vahetus ka kreeklastel. Sisse Ninis ja välja Gekas.

81. minut - Kreeka nurgalöök. Pääsevad peaga löögile, aga üle.

88. minut - kollase kaardi saab Samaras.

89. minut - kollase võtab Nigeeria koondise mees Obasi.

Kohtunik on lisanud neli minutit. Mäng lõppenud.